WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

IC Champion R-Truth

+2
Onurhan
Deniz
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Deniz
Tüm General
Tüm General
Deniz

Rep Gücü : 76
Rep Puanı : 0

IC Champion R-Truth - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:07 pm

Konunun ilk mesajı :

R-Truth, kazandığı kemerin sevincini atlattıktan sonra, yerdeki JoMo'ya elini uzatır. JoMo'yu tutup kaldırır. "Bu maçtan nefret ediyorum... Kemeri kazandığım yer hariç tabii ki. Ama önemli olan, arkadaşıma vurmuş olmam. İşte maçın en sevmediğim kısmlarından birisi:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"Bir konu hakkında konuşmak için, SD GM'i Jericho'yu çağırıyorum..." der ve bekler.

YazarMesaj
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 22, 2010 1:00 pm

I Hear Voices To My Head They Councin Me...
Randy Orton,seyircilerin büyük alkışları arasında ringe gelir ve konuşmaya başlar :Edge ! 3 sebepten dolayı burdayım.1. sebebim sensin.Neden mi ? Çünkü benim en iyi dostumu aşağılayamazsın ! 2. sebebi sen en iyi değilsin ve asla olamazsın ! 3.sebebi ise R-Truth.Dostum her ne kadar takım arkadaşın ile maça çıkıp bu unvanı kazanmış olsan da o senin bir emeğin.Emeğini boşa atma.Takım arkadaşın da bunu istemez tabiki.Yani yaptığın şey yüzünden o da üzülür.Ünvan yakışır sana dostum !
тнє яαтє∂
Yeni Üye
Yeni Üye
тнє яαтє∂

Rep Gücü : 29

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 22, 2010 1:25 pm

Edge Ona Bir Bakar [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ve Konuşur: -Randy Randy Randy Sende Bir Aptalsın Dost Kazığı Atmassan Yaşayamazsın
Benim Felsefem Bu İşte İyilik Meleği Randy...Kazanmak İçin Öldür!
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

Rep Gücü : 581
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 22, 2010 1:30 pm

Ve önündeki kimseye acıma kimse senin başarının önünde engel değildir öz baban en iyi arkadaşın bile karşına kim çıkarsa çıksın yıkmak zorundasın.Edge sen bana çok benziyorsun ve eminim bu randy ve onun gibi Facelerden nefret ediyorsun.Seninle yi bir dostluk kurabiliriz tüm faceleri ezeriz Twisted Evil
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 22, 2010 4:40 pm

Hop Edge dur bakalım.Ben iyilik meleği falan değilim.Sadece en iyi olduğu söylemen hata.Çünkü bu işin en iyisi sen değilsin.Kazanmak için öldürmem gerekmiyor.Bir RKO yeterli ....(Seyirciler coşar)Ayrıca ben iyilik meleği değilim.Sheamus sana gelince evet haklısın kimse önümde engel değil.Olamaz.Başarılı olmak isteyen herkez başarır.Örnek: Sen ! WWE kemeri için kendini sonuna kadar hazırlamasaydın kazanamazdın.Son söylediğine gelince ben face değilim.Tarafsızım.Senin karşında birisi en iyi olduğunu söylediği zaman sen de dellenirsin.Benim karşı çıktığım olay bu !
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 22, 2010 4:52 pm

Gerçekten mi bunda ciddi misin Randy Tamam öyleyse çünkü senin dellenmen işime geliyor beni eğlendiriyorsun hokkabaz şaklabanın tekisin. Ben en iyiyim Ben en iyiyim Ben en iyiyim Ben en iyiyim Ben en iyiyim Ben en iyiyim Ben en iyiyim Ben en iyiyim
Batista
Yeni Üye
Yeni Üye
Batista

Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 10:25 am

Batista Gülmeye başlar:

-Sheamus,se wwe kemerini kazandın.Ama bir kemer,bu kadar havalanmaya yetmez,sen en kibirli,en çok konuşan ve en saçma konuşansın.Ve Edge,kendini en iyi sanıyor ama ne bir kemer var ne bir başarı.Sen kendini ne zannediyorsun.En iyi spear goldbergten gelior.Ama en iyi ikincisi,benden.Sen sadece kendini spear king zannediyorsun ve bu beni çok güldürüyor. der ve bekler
Deniz
Tüm General
Tüm General
Deniz

Rep Gücü : 76

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 1:41 pm

Konu kilit iyice uzadı. (Kilit yapmak zorundayım herkes girdi IC Champion R-Truth değil de Batista vs Edge kapışması oldu resmen. Bir de Sheamus.)
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 2:19 pm

RPG OUT:Sen yapmasan ben yapcaktım valla knk K Gülüşü

IC Champion R-Truth
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» and The New WWE Champion !
» New WWE Champion The Miz !
» WWE Champion - RAW
» Intercontinental Champion - SmackDown
» New WWE Champion CM Punk !