WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

IC Champion R-Truth

+2
Onurhan
Deniz
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Deniz
Tüm General
Tüm General
Deniz

Rep Gücü : 76
Rep Puanı : 0

IC Champion R-Truth Empty
MesajKonu: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:07 pm

R-Truth, kazandığı kemerin sevincini atlattıktan sonra, yerdeki JoMo'ya elini uzatır. JoMo'yu tutup kaldırır. "Bu maçtan nefret ediyorum... Kemeri kazandığım yer hariç tabii ki. Ama önemli olan, arkadaşıma vurmuş olmam. İşte maçın en sevmediğim kısmlarından birisi:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"Bir konu hakkında konuşmak için, SD GM'i Jericho'yu çağırıyorum..." der ve bekler.
Onurhan
Kor General
Kor General
Onurhan

Rep Gücü : 187

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:10 pm

Break To Walls Down!!!!!

-Truth tebrikler maçı kazandın ve ben RAW'a DRAFT oldum ama şunu bil RAW'da iyi başarılar kazanacağım seninde Smackdown'da iyi işler yapacağını tahmin ediyorum. Der ve elini uzatır
Deniz
Tüm General
Tüm General
Deniz

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:12 pm

R-Truth, kemerini eline alır ve omzuna koyar. Ardından gülerek Chris'in elini sıkar. Ardından "Ben, seni bunun için çağırmamıştım dostum. Benim yaptığım bir iğrençliktir. Arkadaşımın kemerini almak... Hayır. Hiç bir kemer buna değmez..." der ve kemeri Jericho'ya uzatır. "Bu kemeri istemiyorum...." *Seyirciler alkışlar ve aynı zamanda şaşırır*
Onurhan
Kor General
Kor General
Onurhan

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:20 pm

Ben RAW'da olduğum için kemeri alamam ama madem istiyorsun kemerin boşta. Bir turnuva olacak merak etme turnuvada sende varsın Wink
Batista
Yeni Üye
Yeni Üye
Batista

Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:22 pm

I WALK ALone!!! Batista koşarak sahaya girer ve mikrofon ister:

-bende varım chris,bu kemer için elimden geleni yapacağım ,ama hedefim bu değil, ilk önce bu sonra WHC yada WWE!!! dser ve gider
Deniz
Tüm General
Tüm General
Deniz

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:40 pm

RP OUT: Onu sen belirleyemezsin Wink

RP IN: "Zaten ben kemerimin boşta olmasını istemiştim. Hem de, turnuvada olmak da istemiyorum..."
тнє яαтє∂
Yeni Üye
Yeni Üye
тнє яαтє∂

Rep Gücü : 29

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:47 pm

Metalingus Çalar Ve Edge Süper Şovuyla Gelir:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
-Truth Seni Severim Ama Aptallık Yapıyorsun
Bak Senin Gibi 2.Sınıf Güreşçiler İçin Zor Bu Kemer Ama Benim İçin Çok Kolay
Senle Feudada Girmeyeceğim Bunu Yapma Truth
Deniz
Tüm General
Tüm General
Deniz

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:49 pm

R-Truth gülmeye başlar. Birden ani bir siniriyle gülmesi kesilir. "İşime karışma. Bir kemer takım arkadaşımdan daha değerli değil. Bu yüzden, bana karışmasan çok iyi olur. (Lütfen feuda girmeyelim ben sıkı Edge hayranıyım K Gülüşü ) Yeterince düşmanım var. Başka birisiyle de uğraşmak istemiyorum." der.
тнє яαтє∂
Yeni Üye
Yeni Üye
тнє яαтє∂

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:54 pm

Edge Konuşur: -Seninle Feuda Girmeyeceğim Seni Aptal (rpgde K Gülüşü) Sana Konuşmak Yaramıyor
Bak Sen Beyni Olmayan Bir Varlıksın Seni Pis Zenci Eskiden Olsalardı Değil wwe ye Amerikaya Bile Almazlardı
Pis Gangster Ne Oldu Sinirlendinmi Gangstercik?
Batista
Yeni Üye
Yeni Üye
Batista

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:54 pm

batista ekranda gözükür ve mikrofonla konuşur:

-R-truth yaptığın bir yandan iyi bir yandan kötü. hem bir ünvan gitti. iyi yanıda arkadaşına kemerden daha çok önem veriosun
Deniz
Tüm General
Tüm General
Deniz

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:56 pm

"Bak, Edge... Seni aşağılamak istemiyorum. (Aşağılatma bana Edge'i Sad K Gülüşü ) Ama, merak ediyorum... Zenci olmakta ne var? Saçma geldi, değil mi? Şimdi def ol ringimden! Biz işe yarayan insanlar burada bir şey konuşmaya çalışıyoruz."
Onurhan
Kor General
Kor General
Onurhan

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:58 pm

RP Out: Üzülme Truth bende en sevdiyim adam Jeff'ken RPG karakterim Edge idi ve Jeff'i aşağılamak zorunda kalmıştım
Batista
Yeni Üye
Yeni Üye
Batista

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:59 pm

RPG OUT :galiba şu an feudda değiliz K Gülüşü yani adam dövme serbest

-
Deniz
Tüm General
Tüm General
Deniz

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 3:00 pm

RP OUT: Ama Jeff'i aşağılamak kolay... K Gülüşü Neyse ama ben Edge'i aşağılayamam. Ayrıca şu an feuddayız.
тнє яαтє∂
Yeni Üye
Yeni Üye
тнє яαтє∂

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 3:02 pm

Edge Konuşur :Bunu Bana 1-2 Kemeri Zorla Almış R Truth Mu Söylüyor Edge'ye Ve Tribünlere Bağırır En İyisiyim Değilmi? Tribünlerden Islık Ve Alkış Sesi Arasında Edge Edge Sesleri Gelir
Deniz
Tüm General
Tüm General
Deniz

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 3:03 pm

*Gülmeye başlar* "Bak, Edge... Def ol ringimden, yoksa karışmam. Şu an bir işim var."
Batista
Yeni Üye
Yeni Üye
Batista

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 3:07 pm

batista bağırır:

-En hayvanı benim değilmi!!! Seyirciler ıslık çalıp alkış ve bağırma sesleri gelir Animal Animal . Batista:

-edge, sen en iyisisen, bedde en hayvanıyım.
тнє яαтє∂
Yeni Üye
Yeni Üye
тнє яαтє∂

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 3:12 pm

-Bir Gangster Ve Bir Hayvan Ne Kadar İyi Dostlar Der Ve Güler Konuşmasına Devam Eder -Truth Sen 2.Sınıf Bir Güreşçisin Batistada Öyle Eğer Olurda Bir Gün Spear'ın Tadına Bakarsanız Benimle Feuda Girmekten Korkarsınız Emin Olsun Ve Batista Nesin Sen Hayvan Olarak Bir Böcek ?Karınca?Minik Bir Kuş? Bilemedim Bilemedim Hah Buldum Sen Sadece Bir Domuzsun (Hakaretler rpg olduğu için)
Deniz
Tüm General
Tüm General
Deniz

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 3:13 pm

"İnan bana, korkmuyorum. Doğru, 2. sınıf bir güreşçiyim. Ve son kez söylüyorum, çık ringimden!!!!"
тнє яαтє∂
Yeni Üye
Yeni Üye
тнє яαтє∂

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 3:16 pm

Güler Ve Alaylı Bir Biçimde -Beni Çok Korkutuyorsun Gangster'cik Ve Hayvan'cık Ve Gülmeye Başlar
Deniz
Tüm General
Tüm General
Deniz

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 3:17 pm

"Yeter, biliyor musunuz, bu adam kovulmalı!.." der ve mikrofonu yere atıp gider. Odasında sinirinden bir su şişesini parçalar.
тнє яαтє∂
Yeni Üye
Yeni Üye
тнє яαтє∂

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 3:18 pm

Gülerek -Bukadar Vahşi Olma Gangster'cik
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

Rep Gücü : 581
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 3:28 pm

Written İn My Face ile Sheamus gelir

Hep sölemişimdir gene söyleyim.Kambersiz düğün olmaz. Ve kamberde her zaman benim!Ve Çkma Rapçi bozuntusu küçük afro amerikalı R-Truth Amerika'da ki en dışlanan topluluk Afro Amerikalılar.Zenci çocuk sen resmen bir aptalsın.Kemerini mi veriyorsun hemde arkadaşın için öle mi??Ya o senin için böle bir fedakarlık yapıcak biri değilse!Bunları düşün senide Tagınıda sevmiyorum o yüzden ne yaptığıınız umrumdada olmazküçük kara böcek Cool
Deniz
Tüm General
Tüm General
Deniz

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptySalı Eyl. 21, 2010 3:34 pm

RP OUT: Umurunda değilse neden konuşuyorsun?

RP OUT 2: İnsanlarla dalga geçmek yasak değil miydi? Ayrıca ben daha gittim istediğinizi söyleyin geri gelmem ancak başka konuda.
Batista
Yeni Üye
Yeni Üye
Batista

MesajKonu: Geri: IC Champion R-Truth   IC Champion R-Truth EmptyÇarş. Eyl. 22, 2010 10:59 am

тнє яαтє∂ demiş ki:
-Bir Gangster Ve Bir Hayvan Ne Kadar İyi Dostlar Der Ve Güler Konuşmasına Devam Eder -Truth Sen 2.Sınıf Bir Güreşçisin Batistada Öyle Eğer Olurda Bir Gün Spear'ın Tadına Bakarsanız Benimle Feuda Girmekten Korkarsınız Emin Olsun Ve Batista Nesin Sen Hayvan Olarak Bir Böcek ?Karınca?Minik Bir Kuş? Bilemedim Bilemedim Hah Buldum Sen Sadece Bir Domuzsun (Hakaretler rpg olduğu için)
Edge Ben R-truth la dost değilim hem senin spearın varsa bendede var!Sen En iyisisen bende en hayvanıyım! ve ben bir domuzsam,kendini en iyi güreşçi sana bir güreşçisin!!

IC Champion R-Truth
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» and The New WWE Champion !
» New WWE Champion The Miz !
» WWE Champion - RAW
» Intercontinental Champion - SmackDown
» New WWE Champion CM Punk !