WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cena Drafted To Raw

2 posters
YazarMesaj
The Champ Is Here
Tuğ General
Tuğ General
The Champ Is Here

Rep Gücü : 402
Rep Puanı : 9

Cena Drafted To Raw Empty
MesajKonu: Cena Drafted To Raw   Cena Drafted To Raw EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 6:16 pm

Bir Anda
Cena Drafted To Raw Cena-o
Ringe Gelir
Cena Drafted To Raw Cena-entrance-o
Mikrofon Alır
Cena Drafted To Raw 64747920xt8sf4
-Hey RIF severler bildiğiniz gibi yeni mekanım Raw.Raw'da gerçekleştirmem gereken çok önemli şeyler var.Bunlardan biri şu çantayı alıp ana kemer sahibi olan D.Brayan'ı yenip kemeri kazanmak.Bunu yapmak çok kolay olmayacak biliyorum ama ben kafama koyduğum şeyleri yapabilirim.Biliyorum bu aralar üstüste 2-3 maçta galibiyet alamadım Slammy Awards'da bi ünvanımda olmadı ama bu düşüşün bir çıkışı olacak size söz veriyorum der ve büyük ekranda şu foto görünür...
Cena Drafted To Raw ?type=display
-İşte beni en yakın zamanda bu durumda görüceksiniz.
Fizzy
Tüm General
Tüm General
Fizzy

Rep Gücü : 548
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Cena Drafted To Raw   Cena Drafted To Raw EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 6:39 pm

Spoiler:
Daniel Bryan ringe gelir ve konuşmasına başlar.

''Cena gerçekten seni takdir ediyorum. Ben RIF'a gelmeden önce en iyi güreşçilerden biriydin ama şöyle bir şey oldu.
The RETURN Of Daniel Bryan !
Ben geri dönünce kemeri aldım ve herşey elime geçti ve RIF'ta olmadığım dönem boyunca çok çalıştım Cena.Bunu anlamalısın.Ne olursa olsun ben bu kemeri koruyacam ve kimseye kaptırmıycam.Elimden geldiğince koruyacam''
The Champ Is Here
Tuğ General
Tuğ General
The Champ Is Here

Rep Gücü : 402
Rep Puanı : 9

MesajKonu: Geri: Cena Drafted To Raw   Cena Drafted To Raw EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 6:46 pm

-Seni anlıyorum yeteneklisin ama o kemeri çok tutabilecek tecrübede deilsin.Ben o kemeri alırsam koruyabilirim.Senin için wwe kemeri çok erken.Zaten M.I.T.B ile kazandın yani bunu herkes yapabilir o çantayla kazandığın zaman başarılı biri oldum diye aldanma kemerler kolay kazanılmıyor sen elinde bir bonus ile kazandın ve ben artık iyi konuma geldim diye düşünüyorsun ama kendini kandırıyorsun.

Cena Drafted To Raw
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Drafted Raw
» Cody Drafted To .....
» Cena yalancı Cena gel buraya
» M.I.T.B Cena
» Cena Diskoda