WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cody Drafted To .....

4 posters
YazarMesaj
|Yacophs|
Co Admin
Co Admin
|Yacophs|

Rep Gücü : 241
Rep Puanı : 12

Cody Drafted To ..... Empty
MesajKonu: Cody Drafted To .....   Cody Drafted To ..... EmptyPerş. Ara. 09, 2010 6:01 pm

The Phantom Radiers'in müziği çalar,seyirciler şaşırır.

Cody Ringe Doğru Gelir.

Cody Drafted To ..... Imager

Cody Drafted To ..... Imager

RIF alemi,buraya birşeyler zırvalamak için gelmedim.Doğruyu söylemek gerekirse üzgünüm.Nedeni ise,artık "The Phantom Radiers" yok.Üzülerek söylüyorum ama yok.Mini draft'ta RAW'a draft oldum ve SD'deki kariyerim sona erdi.Üzüldüğüm birşey ise,IC kemeri artık benim için bir hayal.Ama WM'daki IC maçım iptal olmaz ise,Raw'a belimde IC kemeri ile gideceğim.Jack Swagger'i yenmenin verdiği mutlukla gideceğim.Tabiiki bunlar "The Phantom Radier'sdan önemli değil fakat bir hedefim.Ve sonkez sizi buraya çağırıyorum..

Millet,PHANTOM RADİERS
The Texas Rattlesnake
Yeni Üye
Yeni Üye
The Texas Rattlesnake

Rep Gücü : 167
Rep Puanı : 9

MesajKonu: Geri: Cody Drafted To .....   Cody Drafted To ..... EmptyPerş. Ara. 09, 2010 6:10 pm

Steve Austin müziksiz olarak ringe gelir:
'Cody sen gerçekten bizim için önemli bir elemendın.Sen bizim gelecekte parlıyacak genç yeteneğimizdin neyse nasıl olsa RAW'dada aynı başarıyı gösterirsin.'
|Yacophs|
Co Admin
Co Admin
|Yacophs|

MesajKonu: Geri: Cody Drafted To .....   Cody Drafted To ..... EmptyPerş. Ara. 09, 2010 6:11 pm

Steve,teşekkür ederim.Ama bana koyan ne oldu biliyormusun.?

Jack Swagger ile John Morrison'un IC maçı yapması..!

Ama Raw'da USA kemeri benim olacak bunu size göstericem RIF alemi,gösterecem..!
The Texas Rattlesnake
Yeni Üye
Yeni Üye
The Texas Rattlesnake

Rep Gücü : 167

MesajKonu: Geri: Cody Drafted To .....   Cody Drafted To ..... EmptyPerş. Ara. 09, 2010 8:42 pm

'Kesinlikle dostum' der Cody'nin omzuna hafifçe vurur ve gider.
Shawn Michaels
Tuğ General
Tuğ General
Shawn Michaels

Rep Gücü : 414

MesajKonu: Geri: Cody Drafted To .....   Cody Drafted To ..... EmptyCuma Ara. 10, 2010 11:21 am

Ringe Gelir

Cody Drafted To ..... Jomo-entrance-o

Tauntunu Yapar

Cody Drafted To ..... Jomo-entrance-o

Ve Konuşmaya Başlar :

Brandımdan defolduğuna çok sevindim çünkü tam bir salaktın. PHANTOM RADİERS'ın arkasına saklanan koca bir ahmak ! Ama bir konuda haklısın banada koyuyor Swagger mankafası ile maç yapmam. Benim gibi bir superstar İ.C için maç mı yapar ? (Güler) En yakın zamanda WHC olucağım ve sen Cody ahmağı sende beni izleyeceksin !
The Icon
Yeni Üye
Yeni Üye
The Icon

Rep Gücü : 63

MesajKonu: Geri: Cody Drafted To .....   Cody Drafted To ..... EmptyCuma Ara. 10, 2010 12:29 pm

John morrison sözünü bitirir bitirmez birden ışıklar kapanır ve slay me duyulur ve Sting iple ringe iner ;
-SEN John Morrison niye burdasın. Dur ben cevap veriyim .Laf sokma istemi ? Hayır.Kendini bişey sanma? Hayır.
Peki ya kıskançlık? Evet sen kıskanıyorsun. Bu kadar az bir sürede Cody nin yükselmesini kıskanıyorsun. SENİN RİF ALMEMİNDE OLMANA BİLE ŞAŞIRIYORUM der.
|Yacophs|
Co Admin
Co Admin
|Yacophs|

MesajKonu: Geri: Cody Drafted To .....   Cody Drafted To ..... EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 1:14 pm

Morrison,düşündüklerin umrumda değil.Bunları keşke ben SmackDown!'dayken söyleseydinde,sana cezanı ödetseydim.Morrison sen bu kemeri haketmiyorsun evet haklısın.Çünkü hiçbir kemeri haketmiyorsun! Yenildiğin maçlardan sonra ancak zırvalamayı biliyorsun.Sting Morrison'un dediklerine bakma,Morrison'u benim yerime sen cezalandıracaksın!

Cody Drafted To .....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cody Rhodes ve IC kemeri..
» Cena Drafted To Raw
» Cody Rhodes ve US. Kemeri.
» Cody Rhodes & Legacy.
» Dashing Cody ringde.