WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor

3 posters
YazarMesaj
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

Rep Gücü : 469
Rep Puanı : 2

Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor Empty
MesajKonu: Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor   Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor EmptyCuma Kas. 19, 2010 10:09 am

Woooooww bir anda müthiş pyrolarda Drawing Pool The Game çalıyor !!!Ve Triple H görünüyor Seyiricilerle Tokalaşır
Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor Braun15no1
Taundunu yapar ve konuşmaya başlar
Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor 2mms41h
Selam WWE Universe Ve TV başındaki seyirciler herkes burdaysaaaa !!! Letss Begin The Gameeeeeeeee diye bağırır ve devam eder.Biliyorsunuz Jeff ve Punk benimle karşılaşıcaklar.İkisinide yenicem bunu biliyorsunuz ve ünvanımı koruyacağım !! Bundan eminim sizler sayesinde The Game kemerini koruyacak !Jeff iyi bir çocuk severim onu güçlüde ama beni yenicek kadar değil .Punka gelelim Punk !! NOCu hatırladınmı ! Seni yenmiştim.Evet Seni daha önce yendim ve tekrar yenicem...
Stone Cold
Yeni Üye
Yeni Üye
Stone Cold

Rep Gücü : 56
Rep Puanı : 9

MesajKonu: Geri: Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor   Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor EmptyCuma Kas. 19, 2010 10:57 am

We Are One çalar ve Gabriel rampaya çıkar. Ordan ringe göz atar ve mikrofonu eline alır.
Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor 153
- Sen HHH, patronum Punk'ı yenebilceğini düşünecek kadar zavallımısın ? İddaya varım ki, Punk seni rezil edecek ! Onun kudretli gücünün yanında bir mum gibi sönüp kalacaksın ! Ne oldu ? Şaşırdın mı ? Gerçekler bunlar. Bazen gerçeklerde şaşırtıcı gelebilir ama alışmalısın Triple H !
Mr.Dizza
Yeni Üye
Yeni Üye
Mr.Dizza

Rep Gücü : 150

MesajKonu: Geri: Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor   Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor EmptyCuma Kas. 19, 2010 11:46 am

Know Your Role duyulur ve The Rock görünür. Ringe ilerler ve bir mikrofon alıp konuşmaya başlar.

" SHUT UP BITCH !! "

" HHH ' i bende sevmem fakat The Rock diyorki Triple H , Jeff Hardy ve CM Punk ' a bir boy büyük gelir.
Bu arada hey Justin sende kimsin ?? The Rock seni daha önce buralarda görmemişti.Kudretli güçmüş ne saçmalıyorsun sen !! Etrafta Punk ' ın köpeği gibi dolşamayı bırak ,seni küçük bok parçası.The Rock k.çını tekmelemeden önce rolünü bil ve çeneni kapa !! " der. Ve daha sonra Triple H ' e bakıp

" Sanırım The Rock bu sefer senin tarafında ... " der.

Stone Cold
Yeni Üye
Yeni Üye
Stone Cold

MesajKonu: Geri: Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor   Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor EmptyCuma Kas. 19, 2010 12:40 pm

- Hey götünde inek resmiyle dolaşan adam, sen kime bok parçası diyosun ? Gençlerde korkan bir ezik daha mı karşımda yoksa ?
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor   Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor EmptyCuma Kas. 19, 2010 3:22 pm

Out:Küfür etme ! Justin

HHH Justine bakar !Senin adın neydi Justin dicekken Justin.HHH senin adın beni ilgilendirmez ezik der ve Rocka dönüp sağol dostum.Yeniceğimi biliyorum Sende Yakında bir kemer alırsın der ve elini uzatır+++++
Stone Cold
Yeni Üye
Yeni Üye
Stone Cold

MesajKonu: Geri: Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor   Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor EmptyCuma Kas. 19, 2010 8:01 pm

Out: Küfür etmedim. Bok parçası küfür değil sanırım.
Justin biraz düşündükten sonra..
- Hey Triple H, neden o omuzundaki kemerini bana karşı 1v1 maçta savunmuyorsun ? Gelde seninle debut maçıma çıkayım, tabi korkup WWE'den ayrılmazsan.
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor   Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor EmptyCuma Kas. 19, 2010 9:05 pm

Out:.ÖT !! Dedin o küfür
İn:Muhahahahahaha çok gülüyorum Justin lütfen bi dk böyle şeyler dersen vallaha Kalp krizi geçiricem gülmekten der ve ciddileşir senmi !Senin gibi ezik Middle Carter Kemer bile kazanamayan biri benle .Tamam kabul bu haftaki rawda yapalım istersen

Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Under E.C Hakkında Konuşuyor!
» Mr. Anderson The Miz Hakkında konuşuyor
» JoMo I.C Maçı Hakkında Konuşuyor
» JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor !
» Cody Rhodes EC hakkında konuşuyor.