WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor !

2 posters
YazarMesaj
Shawn Michaels
Tuğ General
Tuğ General
Shawn Michaels

Rep Gücü : 414
Rep Puanı : 9

JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor ! Empty
MesajKonu: JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor !   JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor ! EmptyCuma Ara. 10, 2010 11:11 am

Ringe Gelir

JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor ! Jomo-entrance-o

Tauntunu Yapar

JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor ! Jomo-entrance-o

Ve Konuşmaya Başlar :

Buraya İ.C maçı hakkında konuşmaya geldim. Ama aslında çok salakça bir konuşma çünkü benim gibi bir Superstar hemde Wrestlemania ! gibi bir PPV de İ.C maçına çıkıcak. Benim gözüm daha yükseklerde ama işte hemen Dünya Ağırsiklet Kemerine yazmadılar. Neyse İ.C'yi aldığım zaman kendimi kanıtlamış olucağım ve isteklerime daha çok yaklaşıcam. Şimdi Swagger denen ahmağın bir diğeceği varsa gelsin yoksa da beni fazla bekletmesin !
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor !   JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor ! EmptyCuma Ara. 10, 2010 4:16 pm

Get On Your Knees..

Jack Swagger elinde mikrofon ile ringe gelir.Ardından konuşmaya başlar : Morrison...Sen aslında bu maça katılmaya bile hak kazanmış değilsin.Cody Rhodes embesili seni benim sayemde yendi ve o hak kazandı.Fakat o RAW'a draft oldu ve US için 1 numaralı oyuncu oldu.Onun yerine sen güreşiyorsun.Yani seni gerçekten yenmem kolay.Aslında düşünüyorum da Morrison,keşke o maçta Cody'nin kazanmasını sağlamasaydım.Onu çok havalandırdım.Umarım sende havalı havalı konuşup canımı sıkmazsın.
Shawn Michaels
Tuğ General
Tuğ General
Shawn Michaels

MesajKonu: Geri: JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor !   JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor ! EmptyCuma Ara. 10, 2010 4:24 pm

O maçı ben kazanıcaktım ! Ama sen mankafa sen geldin ve olayları berbat ettin ! Şimdi konumuza dönersek Swagger WrestleMania'da ben John Morrison İ.C şampiyonu olucam ! Yani aslında bana yakışmıyor ama biraz katlanıcam. Daha sonra WHC olucam .

En son Shaman Of Sexy tarafından Cuma Ara. 10, 2010 4:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

MesajKonu: Geri: JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor !   JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor ! EmptyCuma Ara. 10, 2010 4:28 pm

OUT : Yazım kurallarına uygun davran.

İN : Hey sen daha göreşmeyi bilmiyorsun ve WHC olacağım diyorsun.Çok hayal kuruyorsun Morrison.Bunu yakıştıramadım.Bak,kocaman adam olmuşsun hala hayal dünyasındasın.Burası hayal değil gerçek.Burdaki potansiyele ayak uydurman için bunları geçmen lazım . !
Shawn Michaels
Tuğ General
Tuğ General
Shawn Michaels

MesajKonu: Geri: JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor !   JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor ! EmptyCuma Ara. 10, 2010 4:32 pm

Out : Nerede yanlışım var ?

İn : Swagger olayları akışına bırak ve olacakları gör dostum..
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

MesajKonu: Geri: JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor !   JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor ! EmptyCuma Ara. 10, 2010 6:09 pm

-Pekala...O zaman sana başarılar bay şaman ! O gün olacakları sen istedin.der ve Get On Your Knees ile gider.
Shawn Michaels
Tuğ General
Tuğ General
Shawn Michaels

MesajKonu: Geri: JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor !   JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor ! EmptyCuma Ara. 10, 2010 6:42 pm

JoMo arkasından bir bakış atar ve Ain't No Make Belive ile ringi terk eder.

JoMo WrestleMania Hakkında Konuşuyor !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JoMo I.C Maçı Hakkında Konuşuyor
» The Rock Wrestlemania hakkında konuşuyor ...
» Under E.C Hakkında Konuşuyor!
» Under Wrestlemania İçin Konuşuyor!
» Sheamus Wrestlemania için konuşuyor