WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Smackdown is A GAME !

4 posters
YazarMesaj
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

Rep Gücü : 469
Rep Puanı : 2

Smackdown is A GAME ! Empty
MesajKonu: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPaz Kas. 07, 2010 4:01 pm

TİME TO PLAY THE GAME çalar ve Triple H gelir

-Hey millet işte burdayım I am The Game King Of The Kings !!

Ve ben WHCyi kazanıcam İlk WHC 1#olucam ve kemeri alıcam Önümde hiç bir ezik olmıcak olurlarsa yüzleri yeri pedigreeyle boyluyacak
Celtic Warrior
Tüm General
Tüm General
Celtic Warrior

Rep Gücü : 359
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPaz Kas. 07, 2010 4:55 pm

Booyaka duyulur ve Rey Mysterio shovunu yaparak ringe girer.Evet dostum sana katılıyorum.WHC conterder olucan ve contender olmakla kalmıycaksın o kemeri alıcaksın dostum bunu biliyorum ve ben birşey daha biliyorum F4 maçında İntercontinental Campiyonuda ben olucam sana bir teklifim var seninle takım olup Smackdown'u yerinden oynatalımmı der ve elini uzatır.
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPaz Kas. 07, 2010 4:57 pm

Takım hmm hayır !Ben bu oyunu tek başıma oynıyacağım..Belki ICyi alırsın beni ilgilendirmez ama doğru WHCyi alıcam der ve elini sıkar
Celtic Warrior
Tüm General
Tüm General
Celtic Warrior

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPaz Kas. 07, 2010 4:58 pm

Tamam dostum ben takım olursak daha güçlü oluruz diye düşünmüştüm.
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPaz Kas. 07, 2010 5:01 pm

Sanmıyorum çünkü ben oyunum sense oynayansın .Der!
Celtic Warrior
Tüm General
Tüm General
Celtic Warrior

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPaz Kas. 07, 2010 5:02 pm

Rey Mysterio biraz bakar ve şöyle der.Evet sen bir oyunsun ama ben oynanan değil ben gerçeğim.
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPaz Kas. 07, 2010 5:03 pm

Unutma Hayat bir oyundur !!O zaman her şey bir oyun oluyor ve ben oyunun kralıyım ve Krallar tek çalışır gitsen iyi olur Rey
Celtic Warrior
Tüm General
Tüm General
Celtic Warrior

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPaz Kas. 07, 2010 5:07 pm

Evet bu oyunda sen yenilen olucaksın seni yendğim zaman bu oyun hayatın kralı sen değil ben olucağım tamamı anladınmı beni dostum ve biraz HHH'ye bakar Booyaka eşliğinde gider.
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPaz Kas. 07, 2010 5:35 pm

İllk önce benimle tag ol diye dilenen şimdi artislendi .İşte rey bebesinin hikayesi onu kabul etmeyince böyle yaptı ezik herif işte neyse WHC olucam Takeri yenicem
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPtsi Kas. 08, 2010 2:09 pm

Gong...!
Gong...!

İnanılmaz bir duman ve arasından bir tabut geliyor.Ringin dibinde tabutun duruyor.Ve bir daha Gong..!

Taker ışıkların kararmasıyla orataya çıkıyor ve ringe geliyor.Tabutun açılmasını emrediyor ve tabut açılıyor.Ardından konuşmasına başlıyor : Oyun..!!Sen bir oyunsun öyle değil mi ?Seni karanlıkların içinde bir köpek gibi oynatacağım ve WHC'ye giden yolda hepinizi Buried Alive'ye sokacağım.Ellerimi havaya kaldırdığım zaman üstüünüze beton yığını dökülecek ve bende sizin mezarınız başında 1 dk'lik saygı duruşu yapacağım.HHH ilk mezara gömeceğim kişi sen olacaksın..!
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPtsi Kas. 08, 2010 3:41 pm

Ha Ha Ha ! Çok korktum masallarını rey gibi bebelere anlat ben başkalarına benzemem der ve face to face yaparlar
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPtsi Kas. 08, 2010 5:03 pm

HHH sen de ruhunu ölü adama teslim etmeye hazırlan...HBK'ye söyledim ve şimdi sıra sende.Bana ihanet eden Paul Bearer'in sonu Buried Alive oldu.Bana karşı çıkan bazı kişilerin sonu Buried Alive oldu.Bana karşı çıkan HBK ve HHH'nin sonu da Buried Alive olacak.Seni gömdükten sonra HBK tabiki rakibini malup ederse onun da sonu Buried Alive maçında gelecek.Karanlıklar Alemi'nin 1.kurbanı John Cena olarak belirlendi.Fakat Ben Karanlıklar Alemi'nin reisi olarak bunu değiştiriyorum.Ve 1. DX üyeleri olacak..!!
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPtsi Kas. 08, 2010 5:54 pm

Hey dur !! Ben senin gömdüğün eziklere benzemem .Ben seni gömücek adamım Ne Ölü adammı dedin.Sen ölü değilsin bunu kanıtlayabilirim der ve doktorlar gelir ve .Under kalbin çalışıyor ölü değilsin der ve Triple H gülmeye başlar ne oldu Ha !!!Ve HBK gibi bir ezikle de Asla DX olmam o eskide kaldı artık Tek bir oyunum ve oyunda birinci Leveldeyim seni yenicem ve Son Level WHC ye yükselicem !! Ve seni Buried Alive yapıcak tek adamda benim !
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPtsi Kas. 08, 2010 6:58 pm

Taker doktoru Chokeslam ile dışarı atar.Ardından HHH'ye dönerek devam eder : Sen 1.seviyedeki ezik..!Senin oyundaki mezarını bile ben kazacağım..!Benim maç türümle beni asla yenemezsin.

Taker ellerini havaya kaldırır ve etraf bir anda kararır.Işıklar açıldığında Ring duman içindedir ve hiç bir şey gözükmüyordur.Bir gong sesi ile duman kalkar.Ve Ringte bir tabut ve HHH vardır.HHH tabutu açar.Fakat içi boştur.Ardından bir Gong daha.Bu sefer Undertaker gelirken ışıklar nasıl sonuna kadar kararmamışsa bu seferde öyledir ve şimşekler çakıyordur.Taker'ın sesi duyulur ve : HHH...Resttttttt İnnnnnnn Peaceeeeeee..!!!
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPtsi Kas. 08, 2010 7:00 pm

The Game konuşur Senin türün tamam yenersin belki !! Ama ... Ama... Last Man Standing maçında beni asla yenemezsin !
Byy
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep Gücü : 18
Rep Puanı : 12

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPtsi Kas. 08, 2010 7:06 pm

O da ne ! Birden Ain't No Make Believe duyuluyor ! Seyirciler coşuyor.
Smackdown is A GAME ! 7e0823454cd4c272fa90fea5b748a5e0
Rampada şovunu yapıyor.
Smackdown is A GAME ! Jomoo_ringe_geli__
Ringe doğru ilerliyor.
Smackdown is A GAME ! 88de7eaac103d6d56cf5c5e3e44e55b0
Ringe giriyor.Köşeye çıkıyor tauntunu yapıyor.
Smackdown is A GAME ! John-morrison1
BirMikrofon alıyor.Konuşuyor:
-Hey HHH.Artık bende burdayım.O kemeri alamayacaksın.Sana gelince ölü adam.senden korkmuyorum.Seni böcek gibi ezeceğim !
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPtsi Kas. 08, 2010 7:12 pm

Hahahaah İşte şimdi ülme krizi geldi Kürklü kız sen nerden çıktın başıma seni Jobber !
Byy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPtsi Kas. 08, 2010 7:14 pm

-Oyun bitti artık HHH ! Twisted Evil
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPtsi Kas. 08, 2010 7:16 pm

Senin için bitti Ezik Kürklü bebek !!! Ben oyunum beni kimse bitiremez ama sen oyuncusun !! Seni bıktırıp Buradan ayırırım Şİmdi Buradan ayrılmak istemiyorsan defol !
Byy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPtsi Kas. 08, 2010 7:17 pm

-HHH bize bir iyilik yapta bu ringten defol dostum !
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPtsi Kas. 08, 2010 7:19 pm

Burası benim ringim kimi kimin ringinden kovuyorsun der ve bir tokat atar
Byy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPtsi Kas. 08, 2010 7:20 pm

JoMo sinirlenir bir Dropkick atar.
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPtsi Kas. 08, 2010 7:21 pm

HHH yere tükürür Ve döüp JOMOya baka boğazından tutup havaya kaldırır ve Sen bana ne cürretle vuruyorsun der !!
Byy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPtsi Kas. 08, 2010 7:23 pm

JoMo arkasına düşüp harika bir Chop atar.
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: Smackdown is A GAME !   Smackdown is A GAME ! EmptyPtsi Kas. 08, 2010 7:25 pm

Bir Chop Triple Hden üstüne tekrar bir Chop ve JOMO yerde HH köşeye çıkar ve Taundunu yapar

Smackdown is A GAME !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Game !
» Raw İs Game and Raw is Have World Champion !
» The Game - Triple H
» Game Rakipleri Hakkında Konuşuyor
» The Game vs. Latino Heat