WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

What ? CM Punk Return !

3 posters
YazarMesaj
Straight Edge Savior
Co Admin
Co Admin
Straight Edge Savior

Rep Gücü : 777
Rep Puanı : 6

What ? CM Punk Return ! Empty
MesajKonu: What ? CM Punk Return !   What ? CM Punk Return ! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 7:13 pm

CM Punk Ring'e Gelir ;

What ? CM Punk Return ! Cm-punk-clobberin-time-o

Michael Cole : What ? CM Punk Return !

Seyirciler Şaşırır

Ve Konuşmaya Başlar ;

What ? CM Punk Return ! Punk

- Hey WWE Alemi ! CM Punk Geri Döndü ! SD'nın Kralı Geri Döndü ! Straight Edge Savaşçısı Geri Döndü ! 1 Çapulcu Yüzünden WWE'yi Bırakmakmı ? Asla ! Ben Yokken O Çapulcu Millete Köpek Gibi Saldırdıgını Duydum ! Başına Büyük Bela Aldı ! Hemde Çok Büyük Bir Bela ! O Salak Benim Geri Dönmeyeceğimi Ve Pes Ettigimi Zannetti ! Ama Ben ! Ben Asla Pes Etmem ! Buradayım İşte Karşınızdayım !

Der Ve O Anda Bir Müzik Duyulur ;

En son Straight Edge Savior tarafından Perş. Kas. 04, 2010 7:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://wwerpg.yetkinforum.com
By D.O.A
Yeni Üye
Yeni Üye
By D.O.A

Rep Gücü : 181
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: What ? CM Punk Return !   What ? CM Punk Return ! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 7:18 pm

Stone Cold Çıkı Gelir Koşarak Ringe Gİrer Ve Konuşmaya Başlar

Hey Cm Punk Geri Dönmen Hayranlarını Ne kadar Sevindir di İşte Bak der ve Her kez

I Love You Cm Punk Diye Bağırır

Senin Gitmen Yanlış Olurdu Hemde 1 Ezik Yüzünden
Straight Edge Savior
Co Admin
Co Admin
Straight Edge Savior

MesajKonu: Geri: What ? CM Punk Return !   What ? CM Punk Return ! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 7:20 pm

- Hayranmı ? Benim Hayranımmı Varmış ? Garip ! Der Ve Stone Cold'a Mikrofon Fırlatır Ve Bacağına Çelme Takar.Stone Cold Ring'in Dışına Düşer ;

Ve Punk Güler ;

Punk'In Müziği Çalar K Gülüşü
By D.O.A
Yeni Üye
Yeni Üye
By D.O.A

MesajKonu: Geri: What ? CM Punk Return !   What ? CM Punk Return ! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 7:21 pm

Stone Cold Kalkar Ve Ringin Dışına Çıkar Çıkarken Bir Göz İşareti Yapar
Straight Edge Savior
Co Admin
Co Admin
Straight Edge Savior

MesajKonu: Geri: What ? CM Punk Return !   What ? CM Punk Return ! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 7:22 pm

CM Punk'da Ona Gülerek Göz Kırpar Wink

Ve ;

- Nerede Kalımştık ? Hayranım Varmış ? Kim O ?

Derken Bir Daha Müzik Çalar ;
By D.O.A
Yeni Üye
Yeni Üye
By D.O.A

MesajKonu: Geri: What ? CM Punk Return !   What ? CM Punk Return ! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 7:27 pm

Ringde Cm Punk Var .Cm Punk Geri Dönüşünü Kutluyor SCSA'nın Müziği Çalıyor Ama Büyük bi kamyon çıkıyor Ekranın altından zor geçiyor Ve Kamyon'un içinden SCSA çıkıyor Ve Konuşuyor Punk Bira Show Geliyor .Ve sonun da Kamyonun sırrı BİRA Ve Ringe Hortum ile Bira yağdırıyor.Spiker Coştu..Cm Punk Bira İle Islak Ve Stone Cold [SCSA] Ringin İplerinden bira fışkırtmaya devam ediyor ve sonun da Cm Punk Ringten Çıkabildi.
SCSA'da Kamyonun üstüne çıkıyor ve Biraları Höpürdetiyor..
Straight Edge Savior
Co Admin
Co Admin
Straight Edge Savior

MesajKonu: Geri: What ? CM Punk Return !   What ? CM Punk Return ! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 7:29 pm

- Straight Edge Savaşçısı CM Punk Sinirli Ve Yukarıdan Su Yağıyor İyice Temizlendikten Sonra Bir Yere Düşen 2 Bira Şişesini Yakıp SCSA Fırlatıyor.
By D.O.A
Yeni Üye
Yeni Üye
By D.O.A

MesajKonu: Geri: What ? CM Punk Return !   What ? CM Punk Return ! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 7:32 pm

Stone Cold Zorla Tırın İçine Giriyor Tırın Kornasına Basıyor ve Tırı Biraz Daha İlerletiyor

Hey Cm Punk

Gel En Hızlı Bira İçme Yarışması Yapalım ama Sen Yapamassın Temiz Yaşayan Hıh O Gözlerinin ALtı Ne Hal
Straight Edge Savior
Co Admin
Co Admin
Straight Edge Savior

MesajKonu: Geri: What ? CM Punk Return !   What ? CM Punk Return ! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 7:39 pm

- En Azından Senin Gibi Alkolik Değilim ! Ben Straight Edge Savaşçısıyım !

Der Ve Dövmesini Gösterir !

- Biliyormusun ? Benim Babamda Senin Gibi Bi Alkolikti ! Sonunda Ne Oldu ? Geberip Gitti ! İyide Oldu ! Yakında Sende Defolup Gideceksin ! Bekle Ve Gör !
By D.O.A
Yeni Üye
Yeni Üye
By D.O.A

MesajKonu: Geri: What ? CM Punk Return !   What ? CM Punk Return ! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 7:42 pm

Steve Austin Bir Elini Kalbine Koyup Bir ELini Havaya Kaldırır

I don't alcohol. ( Alkol almam ) - I don't smoke. ( Sigara içmem ) - I don't drug s ( Uyuşturucu kullanmam )- My habit(addiction), The Straight Edge habit(addiction). ( Benim bağımlılığım, Straight Edge bağımlılığıdır ) - The best habit(addiction), The Straight Edge habit(addiction). ( En iyi bağımlılık, Straight Edge bağımlılığıdır )- My lifestyle Straight Edge Lifestyle. ( Benim hayat tarzım Straight Edge hayat tarzı )- The Straight Edge Better Than You. ( Straight Edge sizlerden daha iyi ) - To always just say no evil. ( Herzaman kötülüklere sadece hayır de )

Bunları Dedikten SOnra SOl ELine Çarpı Atar
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: What ? CM Punk Return !   What ? CM Punk Return ! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 7:44 pm

Modest çalar ve Jeff Hardy rampada durur.Ardından konuşmaya başlar : Buraya uzun uzun konuşmaya gelmedim.Sadece Punk'a birşeyler söylemeye geldim fakat benim bırakmak için uğraştığım pis meneti içen birisi varmış.Kimmiş o ???Hmm.Stone Cold...Eski şampiyon..Buraların eski kralı.Ve süper güreşçi...Evet o varmış.Hey Stone .Senin sorunun ne ha ? Neden burdasın neden sen hala burdasın ? Artık emeklilik vakti dostu.Anladın mı emeklilik vakti.Punk sana gelince dönmen iyi oldu.Der
Straight Edge Savior
Co Admin
Co Admin
Straight Edge Savior

MesajKonu: Geri: What ? CM Punk Return !   What ? CM Punk Return ! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 7:45 pm

- Hey Sen ! Straight Edge Olabileceğinimi Zannediyorsun ? Olamazsın ! Çünkü Hayatında Hiç Alkol Uyuşturucu vs. Almamış Olman Gerekir.Der Ve Ringin Altından Bir Çakmak Ve Benzin Şişesi Alıp Kamyona Döker Ve Kamyon Alev Alır

CM Punk İse Gülerek İzler.

Jeff'e Dönerek Şeytani Bir Gülüş Atar K Gülüşü
By D.O.A
Yeni Üye
Yeni Üye
By D.O.A

MesajKonu: Geri: What ? CM Punk Return !   What ? CM Punk Return ! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 7:47 pm

Herkez in Olabileceği Bellidir.Sanki Sen Hiç Kullanmadın da Bize Diyiyorsun.Hey Bir kere BU Duayı Yaptım Zaten Kelim Der Ve Ben Duş Almaya Gidiyorum dEr K Gülüşü

30 Dk SOnra rİNGE gİRER sOL Elinde Çarpı Yoktur Sağ Eline Bir Çizgi Yaptırmıştır.İşte Artık Yeni Straight Edge
Straight Edge Savior
Co Admin
Co Admin
Straight Edge Savior

MesajKonu: Geri: What ? CM Punk Return !   What ? CM Punk Return ! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 7:52 pm

Hayatımda Alkol Almadım Der Punk Ve Stone Cold'u Ring Kenarına Getirip Kelepçeler Elindeki Çarpıları Siler Ve Bira Kamyonunun Kasasını Stone Cold'un Üzerine Boşaltır !

Ve Bağırır !

- Sen ! Asla Straight Edge Olamazsın ! Çünkü Sen Bir Alkoliksin ! Yaptıgın Hiç Bir Şey Gerçek Olamaz ! Çünkü Buradaki Tek S.E Benim ! Ve Ben Olacagım ! Hayatımda Hiç Kötü Alışkanlıgım Olmadı Olmayacak ! Çünkü Ben Straight Edge'im Sen İse Bir Alkoliksin !

Der Ve Spiker Masasındaki

What ? CM Punk Return ! StoneColdSkullBeer

Bu Resmi Alır Ve Yakar K Gülüşü Ardından Bağırır !
By D.O.A
Yeni Üye
Yeni Üye
By D.O.A

MesajKonu: Geri: What ? CM Punk Return !   What ? CM Punk Return ! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 7:56 pm

Steve GÜler Yukardan SU Akar Ve Konuşmasına Başlar

Hey Geri Dönemeyiz Dua Tamamlandı.Gerekli Herşey YapıldI der ve O aNDA Ekrana Bir Resim Gelir Cm Punk ın Gözlerinin Altı Kıp Kırmızıdır Ve Çıktıkları Mekan Bir Bardır

Hey Punk Bunu Nasıl AÇıklayacaksın

Out:Resmi Vardı da Bulamadım xD
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: What ? CM Punk Return !   What ? CM Punk Return ! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 8:22 pm

SCSA..Sen hala burda mısın ? Bak şöyle bir anlaşma yapalım.Sen şimdi benim ringimden çık.Ve bende seni dövmiyim ? Bence gayet güzel bir anlaşma oldu.Senin açından tabiki...Hey Straight Edge üyesi sen temiz birisi değilsin ve asla olamayacaksın.Der ve Modest eşliğinde gider.
Straight Edge Savior
Co Admin
Co Admin
Straight Edge Savior

MesajKonu: Geri: What ? CM Punk Return !   What ? CM Punk Return ! EmptyCuma Kas. 05, 2010 5:22 am

Mr.Stunner demiş ki:
Steve GÜler Yukardan SU Akar Ve Konuşmasına Başlar

Hey Geri Dönemeyiz Dua Tamamlandı.Gerekli Herşey YapıldI der ve O aNDA Ekrana Bir Resim Gelir Cm Punk ın Gözlerinin Altı Kıp Kırmızıdır Ve Çıktıkları Mekan Bir Bardır

Hey Punk Bunu Nasıl AÇıklayacaksın

Out:Resmi Vardı da Bulamadım xD

Out : Uzatma Birader Karakterin Alkolik ! Uzatma ! Ayrıca O Resmi Bul İçkili Veya sigaralı Bi Resmi Ben RPG'yi Bırakırım ! Barda Eğlenmiş Olabilir Ama İçkili Ve sigarası olan Resmi bul ! Ayrıca unutmaki 4-5 Gün Uyumazsan Seninde göz altın öyle olabilir !

What ? CM Punk Return !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CM Punk Return
» CM Punk Return
» CM Punk Return !
» WHAT ? CM Punk Return To Smackdown !
» RVD İs Wwe Return