WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CM Punk Return !

+2
Yaqız
Straight Edge Savior
6 posters
YazarMesaj
Straight Edge Savior
Co Admin
Co Admin
Straight Edge Savior

Rep Gücü : 777
Rep Puanı : 6

CM Punk Return ! Empty
MesajKonu: CM Punk Return !   CM Punk Return ! EmptySalı Kas. 02, 2010 5:03 pm

CM Punk Ring'e Gelir ;

CM Punk Return ! Cm-punk-clobberin-time-o

Seyirciler Yuhalar

Ve Konuşmaya Başlar ;

CM Punk Return ! Cmpunk-2

- Heey Heey Heey ! Aptallar ! Sizin Desteğinize İhtiyacım Yok ! Sadece Ben Buralarda Yokken Bazı Kendini Bilmezler Burada Büyüklük Taslamışlar ! Nerede ? Benim Mabetimde ! O Aptal Kafalarınıza Sokun ! BEN BURADAYIM !
Der Ve ;

- Buraya Tag Arkadaşım Miz'i Çağırıyorum ! Eminim Onunda Söyleyecekleri Vardır ! Unutmayın Ben - Biz Buradayız ! Ve Buranın Tek Krallarıyız !
[/b]
http://wwerpg.yetkinforum.com
Yaqız
Tüm General
Tüm General
Yaqız

Rep Gücü : 384

CM Punk Return ! Empty
MesajKonu: Geri: CM Punk Return !   CM Punk Return ! EmptySalı Kas. 02, 2010 5:11 pm

Aweeeeeesommmeeeeeeeeeeeeee .!! I Came To Plaay !

Hey nasılsın dostum uzun zamandır görüşmüyoruz .
Ve buraya bir şey için geldim artık gözümü hiçbir kemere dikmeyeceğim belki dikerim ama sadece Takım arakadaşım Punk WWE kemerini kaybederse intikamını almak için Punk yanlış anlama dostum intikamını almak için. Evet normale gelirsek Draftlar oldu ECW kapandı tabii bunlar bizim umrumuzda değil .! Onun için Kane hakkında konuşmak istiyorum ... Superstars şovunda Kane ile maçım var açıkçası merak ediyorum S.Rf. Kim olacak merak konusu tabiiki sürpriz . BEnim böyle dediğime bakmayın bende bilmiyorum ne olduğunu . Dostum bu maç hakkında düşüncelerini almak istiyorum . Wink
Straight Edge Savior
Co Admin
Co Admin
Straight Edge Savior

CM Punk Return ! Empty
MesajKonu: Geri: CM Punk Return !   CM Punk Return ! EmptySalı Kas. 02, 2010 5:15 pm

- Bu Maçı Ben Yazdım Biliyorsun ! Kim Kazanır Bilmem Açıkcası Taraf Olmak İstemem Ama Bilmiyorum ! Umarım Sen Kazanırsın ! Bende O Maçta Gecenın Son Maçında Ring Kenarında Olacagım !

Der Ve Seyirciler Yuhlamaya Başlar Punk Seyircilere Güler.
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

Rep Gücü : 581
Rep Puanı : 4

CM Punk Return ! Empty
MesajKonu: Geri: CM Punk Return !   CM Punk Return ! EmptySalı Kas. 02, 2010 5:23 pm

Taker gözüküyor!

CM Punk Return ! O5olud

Rİnge geliyor!

CM Punk Return ! Takergrand0iv9ls

Konuşmaya başlar.

CM Punk Return ! 0

Burası senin yerin öle mi Punk?!Sen ve Siz BOD ve URN nin karşısında bir hiçsiniz!YOlumuzun üstünde ezilecek kedi ve köpeksiniz siz!Ve sırf bu açıklamaların yüzünden sana hemen bir mezar yeri hazırlattıracağım Punk!Ve ruhunda URN m için çok doyurucu bir ruh olur!Hem temizsinde!Geçen Fatmagülünkünü aldım URN bozuldu K Gülüşü.Bu yüzden seninkini almak harika olacak ve yerde kalan naaşının üstünede eğileceğim ve diyeceğimki REST İN PEACE!
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

Rep Gücü : 469
Rep Puanı : 2

CM Punk Return ! Empty
MesajKonu: Geri: CM Punk Return !   CM Punk Return ! EmptySalı Kas. 02, 2010 5:28 pm

Gong Duyulur ve Man On Fire çalar Kane Gelir Punk ve Miz Salak İle Avanak !!!Miz seni yenicem hakem kim olursa olsun ve benim köşemdede Kardeşim olucak Under bu maçta benim tarafımda olucak bana destek olucak
Straight Edge Savior
Co Admin
Co Admin
Straight Edge Savior

CM Punk Return ! Empty
MesajKonu: Geri: CM Punk Return !   CM Punk Return ! EmptySalı Kas. 02, 2010 5:30 pm

- Hey Sen ! Siz ! Geldiginiz Cehenneme Geri Dönün ! Burası Sizin Yeriniz Değil ! Gidin Mezarınıza ! Siz Güreşme Kapasitesinde Değilsiniz ! Mezarda Ne Yapıyorsanız Yapın ! İsterseniz Fatmagül'ü Harca ! Ama Bize Bulaşmayın Belki BOD'u Sadece Sen Kurtarabilirsin Ama KANE ! Kardeşin Kane ! O Bir Hiç !
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

CM Punk Return ! Empty
MesajKonu: Geri: CM Punk Return !   CM Punk Return ! EmptySalı Kas. 02, 2010 5:34 pm

Bak bana içkisiz ve kötü şeylerden uzak duran çocuk yüreğin var sğalam bir yüreğin cesaretin var senin ama BOD için bu yetmez bizi yenmek için daha çok çalışmalısın ama üzgünümkü çalışamadan benim çıktığım Mezara sen gireceksin!
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

CM Punk Return ! Empty
MesajKonu: Geri: CM Punk Return !   CM Punk Return ! EmptySalı Kas. 02, 2010 5:34 pm

Demek Ben Bir hiçim haa !! Sen kendine Bak Punk takım arkadaşını yenince görüceksin Seni Ezik !!! Biz Mezara dönmüyoruz çünkü buralar sizin gibi eziklerle dolu !! Asıl sahipleri bizleriz buraların !! Ezikleri yok edip RİFi hak ettiği değere biz kavuşturucaz !
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

CM Punk Return ! Empty
MesajKonu: Geri: CM Punk Return !   CM Punk Return ! EmptySalı Kas. 02, 2010 6:33 pm

No More Words duyulur ve Jeff Hardy elinde mikrofon ile rampada gözükür.Rampada kalır ve konusmaya başlar : Buraya neden geldiğimi merak ediyorsunuz.Çünkü burada iki tane tag team karşı karşıya.Ve bende şu nedenden dolayı burdayım..Burda benim kendime rakip olarak belirlediğim birisi var ve o kişi...o kişi C..M..Punk...
Straight Edge Savior
Co Admin
Co Admin
Straight Edge Savior

CM Punk Return ! Empty
MesajKonu: Geri: CM Punk Return !   CM Punk Return ! EmptySalı Kas. 02, 2010 6:37 pm

CM Punk Jeff'e Bakar ;

- Burada Senin İşin Yok Boya Küpü ! Ben Ciddi Rakip İstiyorum.İşinde Usta Olabilecek Bir Rakip İstiyorum ! Ve Onlar Karşımda ! Senin Burada İşin Yok ! Şimdi Buradan Defol !
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

CM Punk Return ! Empty
MesajKonu: Geri: CM Punk Return !   CM Punk Return ! EmptySalı Kas. 02, 2010 6:49 pm

İşte burda haklsıın Punk Yıkıl Jeff !
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

CM Punk Return ! Empty
MesajKonu: Geri: CM Punk Return !   CM Punk Return ! EmptySalı Kas. 02, 2010 6:57 pm

HeY Hey orda durun bakalım.Bay şeytanın 1 numaralı iblisi ve kel adam .!!!Punk senin gibi ezik birinin ringe çıkması bile hata.Miz'e acıyorum açıkçası..Senin gibi biriyle takım olmuş.Hey Kane sana gelince daha adamakıllı bir başarın yok ve burda bulunman şaşırtıcı.Punk senin sonun olacağım ve senin kariyerinde yaşamadığın bir sakatlıkla karşılaştıracağım..Der ver No More Words eşliğinde gider.
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

CM Punk Return ! Empty
MesajKonu: Geri: CM Punk Return !   CM Punk Return ! EmptySalı Kas. 02, 2010 6:58 pm

Başarıları ilerde görüceksin bu lafları Ağzına kazıkla sokucam
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

CM Punk Return ! Empty
MesajKonu: Geri: CM Punk Return !   CM Punk Return ! EmptySalı Kas. 02, 2010 7:00 pm

Boya küpü üstüne bir cehennem kapısı kapatacağım ki!Bir daha ordan çıkamayacaksın ve benim kapılarımın arasında öleceksin ve kör bir mezara atılacaksın Jeff!
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

Rep Gücü : 912
Rep Puanı : 12

CM Punk Return ! Empty
MesajKonu: Geri: CM Punk Return !   CM Punk Return ! EmptySalı Kas. 02, 2010 7:01 pm

Aman tanrım Sexy Boy çalıyor ama gelen giden yok...
Yaqız
Tüm General
Tüm General
Yaqız

Rep Gücü : 384

CM Punk Return ! Empty
MesajKonu: Geri: CM Punk Return !   CM Punk Return ! EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 11:10 am

Hey sen lanet olası boya küpü burdan kaybol. Sana gelirsek Kane seni rahatlıkla yenebilirim .Senin kadar ezik bir kişiliğin WWE'de yeri bile yok .Kardeşini de al git . K Gülüşü
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

CM Punk Return ! Empty
MesajKonu: Geri: CM Punk Return !   CM Punk Return ! EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 11:13 am

Hey You Are The Miz And You Are Suck Herif Seni yarın Superstarsda yenince bu lafları ağzına sokucam hemde kazıkla !

CM Punk Return !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CM Punk Return
» CM Punk Return
» What ? CM Punk Return !
» WHAT ? CM Punk Return To Smackdown !
» RVD İs Wwe Return