WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri)Filmi

YazarMesaj
тнє яαтє∂
Yeni Üye
Yeni Üye
тнє яαтє∂

Rep Gücü : 29
Rep Puanı : 0

The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri)Filmi Empty
MesajKonu: The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri)Filmi   The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri)Filmi EmptyÇarş. Eyl. 22, 2010 3:00 pm

Film Posteri İçin Jerichoya Teşekkür Ederizz.The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri)Filmi 2zq9zxl
Film:
Ve Tatilin Ardından Okula Yine Başlıyordum.Kendimi Kötü Ve Çok Kötü Hissediyordum
Aynaya Baktım Kendini Hor Görme Sen Okulun Güzellik Kraliçesi Eve Torres'sin..Herneyse
Okulum Başlamıştı İlk Dersim Trignometriydi Ve Okula Yeni Biri Gelmişti Okadar Yakışıklıydıki
Hayatımda Gördüğüm En Yakışıklı İnsan Olabilirdi..Adın Chrismiş Diğer Çocuklar Peşimde Pervane Ama
Chris Okadar Yakışıklıki Kalbimi Hemen Ona Kaptırdım...Ayrıca Birde Dolph Var O Bana Asılan Salaklar Gibi Değil
Benim İçin Özel..Ama Onu Arkadaş Olarak Seviyorum Derken Dersin Öğretmeni Bay Tanner Geldi
Ve Ders Başladı Ancak Gözlerimi Chris'in Üzerinden Çekemiyordum..Ancak O Bana Bakmıyordu Bile
Zil Çaldı Yemekhanede Meredith Ve Bonnieyi Gördüm Yanlarına Oturdum Ve Selam Dedim
Karşılık Verdiler Sonra Yemeğimizi Yedik Uzun Bir Günden Sonra Okul Bitmişti..Akşam Olmuştu Birden İçimde
Bir İstek Oluştu..Trafik Kazasında Kaybettiğim Anne Babamın Mezarına Gitmek..Hemen Yola Çıktım
Akşam Burası Çok Ürkütücüydü Ama Umrumda Değildi Mezarının Yanına Oturup Ağlamaya Başladım
Taki Anneannem Bonnie Ve Meredith'e Eve'yi Gördünüzmü Diye Sorana Dek Bonnie Ve Meredith
Benim Nerede Olabileceğimi Biliyorlardı Onların Yanında Kendimi Çok Güvende Hissediyordum
Ve Arkadaşlarım Beni Evime Bıraktı..Uyanmıştım.Anneannem Yanına Çağırıp Gazeyi Gösterdi
Mezarlıkta Bir Kişi Öldürüldü!Anneannem Sen Dün Akşam Orada Değilmiydin!ee Evet Diye Cevap Verdikten
Sonra Yüzünü Asıp Sende Olabilirdin Diyip Gazetesine Devam Etii...
Film 8 Aralıktır Bu Konuda Diğer Bölümlerini Yayınlayacağım

The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri)Filmi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri)
» Mafia 4 Filmi
» The Rock un Oynadığı Doom Filmi
» 12 Tuzak ( WWE yıldızlarından John Cena'nın Filmi)