WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Randy tekrar ringte (bi önce konum kilitlendiği için)

3 posters
YazarMesaj
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

Randy tekrar ringte (bi önce konum kilitlendiği için) Empty
MesajKonu: Randy tekrar ringte (bi önce konum kilitlendiği için)   Randy tekrar ringte (bi önce konum kilitlendiği için) EmptyPaz Eyl. 19, 2010 5:24 pm

I Hear Voices ile Randy Orton tinge gelir ve konuşmaya başlar : Bir önce ki ringe çıkışımda konuşmam yarım kalmıştı o yüzden şu an da burdayım.İlk olarak şu konuya değinmek istiyorum.Stone Cold Steve Austin ! Bragging Rights'da onunla bir intikam maçım var.Bu maçın favorisi olarak büyük ihtimal ile o gösteriliyor.Çünkü o bu işe yıllarını verdi..Çünkü o bir efsane...Onun karşısında şansın yok diyenler bile oldu.Yapılan övgüle vs vs vs.. Ama bu işin içinde bir kişi daha var o da Randy Orton !!!Obir efsane değil ama olacak.Stone Cold kadar sevilmese bile hayran kitlesi var.Onu favori görenler de var.Bu maçta Randy Orton'da var !! Şöyle bir şey de olabilir.Undertaker'ın karşısına kura ile çıkacak kişi.. Eğer o kişi ben olursam bu maç büyük olasılk ile iptal olacak.İptal olsa bile ben onunla tekrar kapışabilirim...Randy Orton bunu yapabilir.Undertaker'ı da Stone Cold'u da devirebilir.Bu yüzden ben ....sözü bir müzik ile kesilir.(Gelen gelsin)
John Cena!
Tuğ General
Tuğ General
John Cena!

Rep Gücü : 147
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Randy tekrar ringte (bi önce konum kilitlendiği için)   Randy tekrar ringte (bi önce konum kilitlendiği için) EmptyPaz Eyl. 19, 2010 5:59 pm

S.o.s müziği izle kofi gelir,ve konuşmaya başlar.Randy bragging rights'ta Stone Cold'la yapacağın maçla sana başarılar diliyorum.Ancak stone cold bir efsane onun gibi olamazsın ancak onu devirebilecek güçte sende mevcut der.
Deniz
Tüm General
Tüm General
Deniz

Rep Gücü : 76

MesajKonu: Geri: Randy tekrar ringte (bi önce konum kilitlendiği için)   Randy tekrar ringte (bi önce konum kilitlendiği için) EmptyPaz Eyl. 19, 2010 7:09 pm

STAND UP AND SAY WHAT'S UP!!!

R-Truth, mikrofonla ama şarkısını söylemeden ringe gelir. "Hey, Randy... Şu kadarını söyleyebilirim ki..." üzgün bakışlarla Randy'ye bakar. Sonra birden gülmeye başlar ve "SCSA'in ağzını burnunu kıracaksın!.." der. " Bu güç senin içinde. Ama dikkatli ol, şeytan sevgilisi sana saldırabilir. Kendi sevgilisini bile bu kadar kolay sattığına göre sevgilisinin rakibine neler yapabilir sen düşün. Ama.. Sen ikisini de kolayca döversin."

RP OUT: Kofi promoları biraz uzun kes bence.

RP IN: "Kofi de ben de sonuna kadar senin yanındayız dostum"
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

MesajKonu: Geri: Randy tekrar ringte (bi önce konum kilitlendiği için)   Randy tekrar ringte (bi önce konum kilitlendiği için) EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 1:01 pm

Sağol dostum.Kofi sen de sağol..Bunu duymak güzel...R-Truth sen de şunu unutma sen IC Champ olacaksın !!!
Deniz
Tüm General
Tüm General
Deniz

Rep Gücü : 76

MesajKonu: Geri: Randy tekrar ringte (bi önce konum kilitlendiği için)   Randy tekrar ringte (bi önce konum kilitlendiği için) EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 4:04 pm

*Gülmeye başlar* *Gülmesi kesilir* "Buna inanmak zor. Karşımda JoMo var. Ayrıca Y2J de var. Y2J'ye seve seve saldırırım ama... JoMo'ya vuracağımdan bile şüpheliyim... Aynı Yoshi Tatsu'nun Swagger'a saldırırken nasıl için acıdığı gibi bir şey." (Cidden saçma gelmişti bana savaşmamız ama RP bu....)
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

MesajKonu: Geri: Randy tekrar ringte (bi önce konum kilitlendiği için)   Randy tekrar ringte (bi önce konum kilitlendiği için) EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 5:02 pm

Haklısın...Fakat sizin dostluğunuz bence imrenilecek kadar bir dostluk...Tıpkı Yoshi Tatsu ve Jack Swagger'ın olduğu gibi.Neyse,çıkacağım maçtan her ne sonuçla çıkarsam çıkayım üzülmeyeceğim.Fakat Undertaker ile ne zaman karşılaşırsam ve ona tekrar kaybedersem....İşte o zaman bu alemde beni yenemeyen kalmaz.Çünkü ben efsaneleri..Undertaker bile olsa Stone Cold bile olsa devirerek sesimi duyurmak istiyorum...Bu alemde bende varım demek istiyorum..Bu amacımda benim karşımda elbet olacaklar vardır.Fakat onları siz dostlarım ile beraber aşıp amacımı yani efsaneleri devirmeyi başaracağım.Bunu yapabilirim !!

Randy tekrar ringte (bi önce konum kilitlendiği için)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Randy Eleme Çemberi Ve Sonrası İçin Ringte..!
» JTG Tekrar Ringte
» Sheamus Tekrar Ringte
» Randy Orton Tekrar İçerde..
» Under E.C İçin Ringte!