WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

No #1 Contender maçı sonu

5 posters
YazarMesaj
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

No #1 Contender maçı sonu Empty
MesajKonu: No #1 Contender maçı sonu   No #1 Contender maçı sonu EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 8:34 am

Maç biter ve Randy Orton kikrofon isteyip konuşmaya başlar : Bu maçı nasıl kaybettiğimi bilmiyorum.Yani iki takım arkadaşı birlikte çalışıp beni ring dışına itip maçı kazanmayı başardılar.Ama bence bu maçta iki takım arkadaşının olması adil değildi.One on One maç olsaydı,CM Punk'ı da Jeff Hardy'i de yenerdim.Neyse ileriye bakalım.Bundan sonra bana Contender hakkı verildiğinde iyi değerlendireceğim.İster WHC olsun iter IC olsun.Der ve Ihear Voices eşliğinde gider.
Evan Bourne~
Yeni Üye
Yeni Üye
Evan Bourne~

Rep Gücü : 19
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: No #1 Contender maçı sonu   No #1 Contender maçı sonu EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 9:58 am

Jeff Hardy mikrofonu alır ve Randy beni o maçta yenmen imkansızdı ve yenildin.Sana acıyorum der.
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773

MesajKonu: Geri: No #1 Contender maçı sonu   No #1 Contender maçı sonu EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 12:24 pm

RPG OUT : Ben gittim.
Batista
Yeni Üye
Yeni Üye
Batista

Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: No #1 Contender maçı sonu   No #1 Contender maçı sonu EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 11:18 am

I( Walk ALone ÇAlar Batista koşarak gelir elinfde mikrofon vardır. Randy bu maçı yenmeliydi sadece şans ile yenildi der ve koşarak sahaya girer jeff hardye bi spear yapar.ardından kaldırır jackhammer yapar. dışarı çıkar basamak getirir sonra jeff hardyi üstüne batistabomb yapar sonra köşeye öle bir furlatırki jeff hardy dışarı fırlar dışarda spinebustera kaldırıp sırtını duvara vurur sonra sandalye ile jeff hardy ye yerdeyken vurmaya başlar 3 kez vurduktan sonra jeff hardynin yüzünün kanadığını görür ve bağırır sonra jeffi kaldırır merdiven lır jeffin kafasını merdivene geçirir ve jefin kafasını direğe vurur ve ardından gider
John Cena!
Tuğ General
Tuğ General
John Cena!

Rep Gücü : 147

MesajKonu: Geri: No #1 Contender maçı sonu   No #1 Contender maçı sonu EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 11:19 am

kilit
The Awesome Champ
Admin
Admin

Rep Gücü : 732

MesajKonu: Geri: No #1 Contender maçı sonu   No #1 Contender maçı sonu EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 12:40 pm

Batista demiş ki:
I( Walk ALone ÇAlar Batista koşarak gelir elinfde mikrofon vardır. Randy bu maçı yenmeliydi sadece şans ile yenildi der ve koşarak sahaya girer jeff hardye bi spear yapar.ardından kaldırır jackhammer yapar. dışarı çıkar basamak getirir sonra jeff hardyi üstüne batistabomb yapar sonra köşeye öle bir furlatırki jeff hardy dışarı fırlar dışarda spinebustera kaldırıp sırtını duvara vurur sonra sandalye ile jeff hardy ye yerdeyken vurmaya başlar 3 kez vurduktan sonra jeff hardynin yüzünün kanadığını görür ve bağırır sonra jeffi kaldırır merdiven lır jeffin kafasını merdivene geçirir ve jefin kafasını direğe vurur ve ardından gider

Güzel senaryo.Feudda dalma.
https://wwerpg.yetkin-forum.com

No #1 Contender maçı sonu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tag Maçı Sonu
» I.C Maçı sonu
» Bragging Rights ve Jericho Maçı Sonu
» #1 contender of tag team championship
» Y2J IC Contender Olduktan Sonra Konşuyor