WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RPG Tarihi : Unutulmayan Maçlar

2 posters
YazarMesaj
The Awesome Champ
Admin
Admin

Rep Gücü : 732
Rep Puanı : 3

RPG Tarihi : Unutulmayan Maçlar Empty
MesajKonu: RPG Tarihi : Unutulmayan Maçlar   RPG Tarihi : Unutulmayan Maçlar EmptyCuma Haz. 10, 2011 11:03 am

Hergün bir maç eklenecek.Yorum yapabileceksiniz.
https://wwerpg.yetkin-forum.com
The Awesome Champ
Admin
Admin

Rep Gücü : 732
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: RPG Tarihi : Unutulmayan Maçlar   RPG Tarihi : Unutulmayan Maçlar EmptyCuma Haz. 10, 2011 11:09 am

WrestleMania 26
WWE Championship
The Miz vs Randy Orton

30-Man Royal Rumble'de Orton ile Sheamus sona kalır ve Miz bir ihanet ile Orton'u dışarıya atar.Ardından feud başlar.Orton face olur.Elimination Chamber'de The Miz Orton'u hileyle son anda eler ve kemerini korur.WrestleMania'ya kadar olan Contender maçında Orton alır.WM'deki maç şekilleşir.Ardından WM'de The Miz SCF yardımıyla maçı alır ama Daniel Bryan The Miz'e Cash-İn yapar ve yeni WWE Şampiyonu olur.

Ödülü vermek için Orton'u bekliyoruz.
https://wwerpg.yetkin-forum.com
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

Rep Gücü : 581
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: RPG Tarihi : Unutulmayan Maçlar   RPG Tarihi : Unutulmayan Maçlar EmptyCuma Haz. 10, 2011 2:43 pm

Orton geliyor!!Ödülünden dolayı memnun gözüküyor.Ve sırıtıyor.Bunu Orton'da görmek pek mümkün değildir.Randy Orton mutluluk saçıyor resmen.Ve geliyor ödülünü ona....OMG!!!!The Miz veriyor!Ödülü Miz veriyor!Orton'la bakışıyorlar.Orton'daki mutluluk yerini boş bakışlara bıraktı!Ve Miz elini uzatıyor!Orton tekrar sırıtmaya başladı!Oda tutuyor!El sıkıştılar!İnanılmaz birşey eski düşmanlar dost oluyor.

-Öncelikle eski düşmanlıkları bugün tekrar ayaklandırmak adetim değildir.Bu yüzden artık Miz'le bir düşmanlığım yok.Aksine dostum olabileceğini düşünüyorum çünkü Cena'dan sonra artık Randy'de büyükannelerin,teyzelerin ellerini sıkarak ringe gelmeyecek Cena sizin adamınızda ve ben onu yıktım bu yüzden Miz'le aynı taraftayız ve düşmanlık söz konusu değil.1 kez sarılıyorlar ve Orton ödülünü alıp gidiyor.

RPG Tarihi : Unutulmayan Maçlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 15 Kasım l Maçlar
» Yeni Eklenen Maçlar...
» Surviver Seriesde Olacak Maçlar