WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Wade Barrett Supershow hakkında konuşuyor ..

YazarMesaj
We Are One !
Yeni Üye
Yeni Üye
We Are One !

Rep Gücü : 150
Rep Puanı : 9

Wade Barrett Supershow hakkında konuşuyor .. Empty
MesajKonu: Wade Barrett Supershow hakkında konuşuyor ..   Wade Barrett Supershow hakkında konuşuyor .. EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 10:40 pm

We are one duyulur ve Wade Barrett Ringe doğru gelir..
Wade Barrett Supershow hakkında konuşuyor .. Wade-Barrett-wwes-the-nexus-15142716-304-390

Hemen bir mikrofon kapar ve Konuşmaya başlar ;
Wade Barrett Supershow hakkında konuşuyor .. Wade-Barrett-wwes-the-nexus-15142717-288-390

Bu gece SuperShow yapıldı ve benimde büyük pembe makine Kane ile maçım vardı .. ( pis bir gülüş atar ) Onu yendim evet yendim,Sizin Güclü bir canavar sandığınız korkak tarafıımca hezimete uğratıldı Onu Westland pozisyonunda omzuma aldığımda Wade yapma diye yalvarışlarını duydum ama buna kulak asmadım ve onu yerle bütünleştirdim..Kane yerde yatarken ona acıdım ve biran önce bu rezillikten kurtulması için Tuş edip bitirdim ..Ve bir şeye daha değinmek istedim Cody Rhodes ! USA Champion onu Wrestle Maniada kazandın..Sana meydan okuyorum o kemeri alabileceğime inanıyorum o yetenek bende var eminim ! Seninle USA Championship yapmak istiyorum İstersen Önümüzdeki Raw Showunda Yada Önümüzdeki PPVde ama seninle maça çıkmak istiyorum,Eğer kaybedersem o kemer sende olduğu sürece maç talep etmiyeceğim..Şimdi Buraya gel ve benimle Yüzleş Rhodes ..!

Ve o anda bi müzik duyulur ..

Wade Barrett Supershow hakkında konuşuyor ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wade Barrett Wm Hakkında Konuşma
» Wade Barrett
» Wade Barrett
» Wade Barrett
» Wade Barrett Speaks