WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor!

+2
The Viper
Age Of Awesome
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

Rep Gücü : 581
Rep Puanı : 4

Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor!   Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 10:34 pm

Konunun ilk mesajı :

Miz arka alandadır.Bir röportajcı kıstırır sorular sorar Mizi çıldırtır.Miz Awesomeee diye bağırır ringe doğru yol alır.

Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 Se0r9c

Sonra Güdük Röportajcı(Adını Unuttum Bu Adamın. Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 146131)Mizi kıstırmaya çalışır Miz:

-Sen bari sus lan buda kulak yani der ve elinden mikrofonu alır. Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 146131 . Ringe doğru yürümeye devam eder.

Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 Mizhasnoneedofjosh

Ringe doğru yürür.

Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 Themizentrata

Ringin apronunda taununu yapar.

Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 190px-The_Miz_with_US_Championship_%28cropped%29

Bir Awesome Çeker.

Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 RAW_909_Photo_055

Konuşmaya başlar.

-Bir süredir maçlarda başarısız oluyorum.Kazanmak nedir bunu unuttum.Ufak tefek hatalarla maç kaybetmek artık canımı sıkıyor.Şimdiki şampiyon Bryan.Hey o kimki?!Ha o kim?!O benden kat kat kalitesiz biri ama lanet olsunki adam şampiyon bense fırsatları kullanamıyorum.Kullansam ve şimdi bana bir şans daha verseler,Bryan sana acımam biliyor musun?Sana öle bir SCF çakarım ki!Ama önce bu fırsatı almam gerek senin ağzını burnunu kırma fırsatı,mükemmeliğimi herkese gösterme fırsatı!Seni ezme Awesome Champion olma fırsatı!Bütün bu fırsatlar bir elime geçse bu kez başarırım ne olursa olsun bu fırsatı kaçırmam!

YazarMesaj
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor!   Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:06 pm

HEY RANDYNİN ARKASINA MI SAKLANIYORUM GERÇEKTEN Mİ cENA HA GERÇEKTEN Mİ?Der ve suratına bir yumruk gömer ve koşturarak diz geçirir!
-ARKASINA SAKLANIYOR OLSAYDIM O DURUKEN SENİ BURDA PATAKLAMAZDIM!Der ve yerdeki Cenaya dizi birkez daha yapıştırır!HEY KAPA ÇENENİ TARVER SEN KİMSİN Kİ?UÇ GİT BURDAN ÇAYLAK!
The Champ Is Here
Tuğ General
Tuğ General
The Champ Is Here

Rep Gücü : 402
Rep Puanı : 9

MesajKonu: Geri: Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor!   Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:10 pm

Cena çok sinirlenir inatla ayağa kalkar...
-Miz biraz mola veriyoruz çünkü,ortamı bozan biri var diyor ve tarvere koşarak sert bir yumruk iplerden koşturur bir diz Tarver eğilir kaldırır ve ringin dışına fırlatır...
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor!   Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:12 pm

Out:Adam ringde değil.
The Champ Is Here
Tuğ General
Tuğ General
The Champ Is Here

MesajKonu: Geri: Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor!   Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:15 pm

Out:Pardon özür dilerim.
Fizzy
Tüm General
Tüm General
Fizzy

Rep Gücü : 548
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor!   Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:15 pm

Daniel Bryan konuşur.
''Burada 1 saat'ten beri sizi dinliyorum ve sizin zırvalıklarınızdan bıktım !
Hep aynı laflar RKO,Awesome hep boş konuşuyorsunuz burada bana rakip olabilcek tek kişi Cena'dır.Çünkü o sizin gibi boş konuşup kafa yormuyor.Ya ''RKO'nun tadına bakcan'' Ben Harikayım gibi zırvalıklarla uğraşıyorsunuz.''
Nexus Man
Yeni Üye
Yeni Üye
Nexus Man

Rep Gücü : 77

MesajKonu: Geri: Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor!   Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:17 pm

Tarver konuşmaya devam eder:
Bryan Cena'mı burda seninle herkezin maça çıkabilme hakkı var ve hepiniz korktunuz değilmi kimse benle maça çıkmaya gücü yetmiyor Fatal Four Vay 1 contender maçı için meydan okuyorum hey Raw ın başkanı lütfen buraya gelirmisin?
Out:Ringde değilim titantrondayım.
The Champ Is Here
Tuğ General
Tuğ General
The Champ Is Here

MesajKonu: Geri: Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor!   Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:19 pm

-Duydun mu avsım sizin çaylak dediğiniz güreşçi bile biliyor kimin güçlü olduğunu...
Cena susar yine birine saldırcak gibi yine Miz'e bir yumruk atar ard arda yumruklar ve iplerden koşturur ve göğsüne tekmeyi atar.
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor!   Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:21 pm

-Sana konuşma hakkını kim verdi?Sen lanet olası bir çaylaksın!Senin bir hakkın yok sen bir hiçsin.MITB ile şampiyon oldun.Birkere bşaından sonuna bir maç yapsın eminimki ezilirsin,ahmak çaylak!Bu sırada Cena sladırır,Miz yerden kalkar ve siz daha uyuyun maçlar hazır ve Tarver sen yoksun ben varım!Ve Cena sende bizim maçımızda yoksun!Der ve kahkahalar atar,şimdi işi olmayanlar burdan gidinde ben Randy e de bir SCF yi tattırayım!

En son Age Of Awesome tarafından Paz Ara. 12, 2010 3:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Nexus Man
Yeni Üye
Yeni Üye
Nexus Man

Rep Gücü : 77

MesajKonu: Geri: Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor!   Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:27 pm

Out:USA için 1 condenter onaylandıysa.
Sizden adam olmaz
der ve gider

En son Nexus Man tarafından Paz Ara. 12, 2010 3:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor!   Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:29 pm

Out:Alakan olmayan feudlara bulaşma bir git ya.USA için bir Numaralı COnt.maçın var!
The Champ Is Here
Tuğ General
Tuğ General
The Champ Is Here

MesajKonu: Geri: Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor!   Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:30 pm

-Cena artık sıkılır...
The Miz'e bir A.A ardından Randy'e bakar onada yumruklar ve chosline ile ringin dışına yollar.Brayan'a bakar karnına bir diz atıp dışarı fırlatır ardından Miz yerde iken ona
Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 Wwe-raw-11-may-2009420
My Times İs The Now eşliğinde gider.
Fizzy
Tüm General
Tüm General
Fizzy

Rep Gücü : 548
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor!   Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:38 pm

Bryan sinirlenir ve Randy'e Superkick vurur ve içeri girip Miz'e Lebell Lock bağlar.
Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 4-The-Miz-Vs-Daniel-Bryan_crop_340x234
Ve kemerini yerden alıp oradan ayrılır.
R-Truth
Yeni Üye
Yeni Üye
R-Truth

Rep Gücü : 21

MesajKonu: Geri: Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor!   Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 12, 2010 3:53 pm

What's Up müzüği duyulur

Ve R-Truh konuşmaya başlar.

Hey Awesome bakıyorumda kendini bişi zannediyorsun sen bole ben kazanacagım diyip söyleniyorsun ama boşa sen sonunculuktan başka hiç bir şeyi haketmiyorsun sadece hayal kuruyorsun!
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor!   Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor! - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 12, 2010 5:29 pm

Out:Kilit be!Alakan olmayan feuda girme!

Yeter!Başarısızlık yeter!Miz Bryana Meydan Okuyor!
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Wade Barret'a Meydan Okuyor (Dolph Ziggler)