WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

JoMo I.C Kemeri İle Ringde !

3 posters
YazarMesaj
Shawn Michaels
Tuğ General
Tuğ General
Shawn Michaels

Rep Gücü : 414
Rep Puanı : 9

JoMo I.C Kemeri İle Ringde ! Empty
MesajKonu: JoMo I.C Kemeri İle Ringde !   JoMo I.C Kemeri İle Ringde ! EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 4:53 pm

Ringe Gelir

JoMo I.C Kemeri İle Ringde ! Jomo-entrance-o

Tauntunu Yapar

JoMo I.C Kemeri İle Ringde ! Jomo-entrance-o

Ve Konuşmaya Başlar :

WWE Evreni gördünüz mü ! Yeni şampiyonu gördünüz mü ? Gerçi bu kemeri aldığım için övünmemem gerekiyor çünkü bir mankafayı yenerek İ.C kemerini kazanmak o kadarda iyi bir şey değil. Ama şimdilik fena sayılmaz. Ama bu daha bir başlangıç ! Yeni hedefim Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu ! Onu da alıcam ve bazı mankafalara John Morrison'u göstericem ! Ve son olarak bir alıntı yapmak istiyorum '' THE CHAMP İS HERE ! ''
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: JoMo I.C Kemeri İle Ringde !   JoMo I.C Kemeri İle Ringde ! EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 4:56 pm

Get On Your Knees...

Jack Swagger elinde mikrofon ile ringe gelir.Morrison'daki IC kemerine küçük bir bakış atar ve konuşmaya başlar : Morrison...Aslında bu kemeri sana kaybetmem iyi oldu.WHC yolunda önüm açıldı.Yani bana iyilik yapmış oldun.Bu ara da mankafa dediğin kişi benim ! Yani Jack Swagger.Lütfen biraz daha kibar konuş.HaHaHaHA.Morrison Morrison...Sana asla kimse bişey öğretemez.Çünkü o embesil beynin almaz.
Shawn Michaels
Tuğ General
Tuğ General
Shawn Michaels

MesajKonu: Geri: JoMo I.C Kemeri İle Ringde !   JoMo I.C Kemeri İle Ringde ! EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 4:59 pm

(JoMo kahkahalarla güler) Seni gidi '' MANKAFA '' daha I.C yi alamıyorsun ve WHC ye mi adaysın ? (JoMo bir kahkaha daha patlatır) Gerçekten komiksin.WHC benim olacak ! I.C sadece WHC'ye daha çok yaklaştırdı...
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

MesajKonu: Geri: JoMo I.C Kemeri İle Ringde !   JoMo I.C Kemeri İle Ringde ! EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:03 pm

Bence daha çok uzaklaştırdı Morrison.Sen benim yaptıgım gibi Elinde IC kemeri ile EC'de WHC için güreşemessin.Daha elinde kemer varken başka bir kemere aday bile olamazsın.HaHaHaHa...
Shawn Michaels
Tuğ General
Tuğ General
Shawn Michaels

MesajKonu: Geri: JoMo I.C Kemeri İle Ringde !   JoMo I.C Kemeri İle Ringde ! EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:06 pm

Sen I.C yi kaybetmişsin.. Sen mi aday olucaksın ? Bir kemer kaybettikten sonra daha üst bir kemere aday olucağını sanan ilk mal sensin biliyorsun değil mi ?
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

MesajKonu: Geri: JoMo I.C Kemeri İle Ringde !   JoMo I.C Kemeri İle Ringde ! EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:39 pm

- Bence bir kemer aldıktan sonra ezik olduğu halde üst seviye bir kemere daha göz dikmek mallık öyle değil mi ? Bence öyle JoMo.Aslında sen bu kemeri kazandığın için ; için içine sığmıyor ve bunu kaptırdığın zaman dünyanın başına yıkılacağını biliyorum.Ve son olarak o kemerle iyice vakit geçir.Git bi yerde sohbet et.Onu yemeğe çıkar.Sev okşa ... ( K Gülüşü )
Shawn Michaels
Tuğ General
Tuğ General
Shawn Michaels

MesajKonu: Geri: JoMo I.C Kemeri İle Ringde !   JoMo I.C Kemeri İle Ringde ! EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:43 pm

Benim ''bu'' kemeri kazandığım için değil seni yendiğim için içim içime sığmıyor. Seni yendikten sonra o suratındaki yenilmiş mankafa ifadesini unutamıyorum ! Ve daha önceden de dediğim gibi I.C benim için WHC kemerine ulaşmak için bir araç...
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

MesajKonu: Geri: JoMo I.C Kemeri İle Ringde !   JoMo I.C Kemeri İle Ringde ! EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:45 pm

-Demek öyle...O zaman Superstars GM'i CM Punk'ı buraya çağıralım ve Superstars'da seninle bir maç yapalım ne dersin ?
Shawn Michaels
Tuğ General
Tuğ General
Shawn Michaels

MesajKonu: Geri: JoMo I.C Kemeri İle Ringde !   JoMo I.C Kemeri İle Ringde ! EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:46 pm

Sen yenilmeğe doymazmısın ! Ne demişler yenilen pehlivan (güreşçi K Gülüşü) güreşe doymazmış ! Tamam kabul ediyorum !

En son Shaman Of Sexy tarafından C.tesi Ara. 11, 2010 5:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

MesajKonu: Geri: JoMo I.C Kemeri İle Ringde !   JoMo I.C Kemeri İle Ringde ! EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:47 pm

Morrison ama maç türünü ben belirlemek istiyorum.Kabul ediyor musun ?
Shawn Michaels
Tuğ General
Tuğ General
Shawn Michaels

MesajKonu: Geri: JoMo I.C Kemeri İle Ringde !   JoMo I.C Kemeri İle Ringde ! EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:49 pm

Submission maç mı yine ? Peh neyse belirle bakalım...
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

MesajKonu: Geri: JoMo I.C Kemeri İle Ringde !   JoMo I.C Kemeri İle Ringde ! EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:51 pm

Evet JoMo...Seninle bir Submission maça çıkmak istiyorum.Benim Submission'umun güçlü olduğu için değil.Bu maç yani benim olduğum maç teslim maçı olmalı.Yani bana teslim olduğunu görmek için bu maç türünü belirlemek istiyorum.İtirazın var mı ?
The Main Event
Co Admin
Co Admin
The Main Event

Rep Gücü : 458
Rep Puanı : 12

MesajKonu: Geri: JoMo I.C Kemeri İle Ringde !   JoMo I.C Kemeri İle Ringde ! EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:56 pm

Out:SmackDown GM'inin Daniel Bryan olduğunu biliyorsun Oktay.
Shawn Michaels
Tuğ General
Tuğ General
Shawn Michaels

MesajKonu: Geri: JoMo I.C Kemeri İle Ringde !   JoMo I.C Kemeri İle Ringde ! EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 6:50 pm

Kabul ediyorum ! Bir kere daha yenilde artık karşıma çıkma !

JoMo I.C Kemeri İle Ringde !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SuperShow Sonrası JoMo Ringde !
» Cena wwe kemeri için konuşuyor
» Cody Rhodes ve US. Kemeri.
» CM Punk I.C Kemeri İle Ringte
» Cody Rhodes ve IC kemeri..