WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AJ Styles Debut

3 posters
YazarMesaj
The Phenomenal One
Yeni Üye
Yeni Üye
The Phenomenal One

Rep Gücü : 12
Rep Puanı : 9

AJ Styles Debut Empty
MesajKonu: AJ Styles Debut   AJ Styles Debut EmptyPerş. Ara. 09, 2010 6:23 pm

AJ Styles gözükür.Taunt yapar ve ringe doğru yürür.Ringe girmeden seyircilere bakar,ve umursamaz bir ifadeyle ringe girer.Köşeye çıkar taunt yapar.Mikrofon ister,mikrofonu alır ve konuşmaya başlayacak gibi yapar.Daha sonra gülmeye başlar,seyircilerin sinirlendiğini farkeder ve konuşmaya başlar;

AJ Styles Debut Ajjpg

-Hahahaaha.Dayanamayacağınızı biliyordum.AJ Styles bir dakika bile konuşmadan dayanamayacağınızı biliyordum.Beni sevmiyo gibi davranıyorsunuz ama biliyorum ki hepinizin içinde bir AJ Styles hayranlığı var.Öyle değil mi?Neyse konumuz bu değil.Bu atmosfer gerçekten harika.Sizden bahsetmiyorum tabi,RPG Impact Federation'dan bahsediyorum!Gerçekten harika bir atmosfer var burada.Ama üzgün olarak söylüyorum ki artık bu atmosfer olmayacak.Çünkü AJ Styles her maçı kazanınca seyirciler sıkılacaklar.AJ Styles'in gücünden sıkılacaklar!Aaa yeter artık.Sizin gibi şapşallardan konuşmayacağım.Sinirlenmek istemiyorum.Burada olmamın sebebi,Smackdown'dakilere bir uyarı vermekti.Gördüğüm kadarıyla Smackdown'da gerçekten ezik güreşçiler var.Mesela CM Punk!World Heavyweight Champion'muş.CM Punk gibi bir bencilin WHC olduğu bir brand olabilir mi?Varmış demekki.Neyse,Undertaker ve Jericho'da buradaymış.Onlarda benden korksunlar!Korkmayacaklarsa,açık açık söylüyorum:Sizin için çok kötü olur!

AJ Styles mikrofonu yere atar.Seyircilerin yuhlamaları duyuluyordur.
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

Rep Gücü : 912
Rep Puanı : 12

AJ Styles Debut Empty
MesajKonu: Geri: AJ Styles Debut   AJ Styles Debut EmptyCuma Ara. 10, 2010 1:12 pm

OMG!!! Under geliyor JL:Aman tanrım bu olamaz.
-Hey Aj buraya gelip Under ve Y2J benden korksun diyorsun bunu demen için benim kim olduğumu bilmemen lazım ama bunu çok yakında öğreneceksin sana gücümü Wrestlemaniada göstereceğim o Y2J'yi ezerek onun yüzünden WHC maçından oldum onu ezeceğim ve ondan sonra seni dönüp ezeceğim kork benden AJ terket burayı!
The Icon
Yeni Üye
Yeni Üye
The Icon

Rep Gücü : 63

AJ Styles Debut Empty
MesajKonu: Geri: AJ Styles Debut   AJ Styles Debut EmptyCuma Ara. 10, 2010 3:11 pm

Slay me çalar ve Sting koridorda gözükür.Tam zamanında geldim. İki beceriksiz yan yana sen Taker whc kemerini almayı beceremedin .Peki ya sen Aj sende doğru düzgün bir giriş yapamadın.Madem iki baceriksizde whc kemerine ulaşmak istiyor.İkinizde beni geçmelisinizder ve gider.
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

Rep Gücü : 912

AJ Styles Debut Empty
MesajKonu: Geri: AJ Styles Debut   AJ Styles Debut EmptyCuma Ara. 10, 2010 3:31 pm

-Stin ve Aj boşversene siz iki amatör WHC olamayacaksınız sizin için buraya gelmek hayatımın en kötü hatasıydı ikiniz için başka bir kemer var I.C! I.C kemeri hep 2. planda olanlar içindir sizin gibi ben ise WHC olacağım en iyilerin kemeri!Giderken Rest İn Peace diye bağırır ve gider.

AJ Styles Debut
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AJ Styles
» AJ Styles Face Turn Raw
» AJ Styles Attacks HBK
» Aj Styles karakterini istiyorum
» Suicide Debut On Raw