WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

D-Generation X Ringde ?

5 posters
YazarMesaj
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

Rep Gücü : 469
Rep Puanı : 2

D-Generation X Ringde ? Empty
MesajKonu: D-Generation X Ringde ?   D-Generation X Ringde ? EmptyPerş. Ara. 09, 2010 5:12 pm

Break İt Down çalar ama kimse görünmez
Sonra Ekrana bu gelir
D-Generation X Ringde ? Dsx-o
Sonra DXin WWEye giriş yaptığı öğrenilir
D-Generation X Ringde ? Wwwe-o
Ardından İF You Smeel Çalar ve Rock kılığında HHH gelir
Ringe girer ve onun gibi kaşını kaldırmaya çalışır ve konuşur IF YOU STUPİT OKEY YOU ARE ROCK (Eğer aptalsanız tamam siz Rocksınız )
Devam eder ben Rock ben şapşalım WresleManiada DXe yenilceğimizi biliyorum ben konuşmayı bilmem IQ -19 Tek bildiim YOU STUPİT IF YOU ROCK
der ve en aptal arkadaşım Stone Coldu çağırıyorum der
The Main Event
Co Admin
Co Admin
The Main Event

Rep Gücü : 458
Rep Puanı : 12

MesajKonu: Geri: D-Generation X Ringde ?   D-Generation X Ringde ? EmptyPerş. Ara. 09, 2010 5:21 pm

Shawn kafasına kel peruklarından takar ve ringe doğru yürümeye başlar.Ringe gelirken orta parmak yerine işaret parmağını kaldırıp ona bakarak yürür ve yere düşer.Kendi kendine gülerek ringe gelir ve konuşmaya başlar:

The Rock.Benim canım sevgilim bu gün nasılmış bakalım?

(D-Generation X Ringde ? Hbkbaciahhh5wq3hx)

Canım çok yanıyor tatlım.Özellikle sırtım çok acıyor.Beni neden korumadın?Benim pataklanmam senin için çok kötü biliyormusun?Her başarılı erkeğin arkasında ben varım Rock.Eğer ben olmazsam,sende olmazsın.Lütfen ne söyleyeceksen çabuk söyle ve burdan gidelim.Yoksa şu üçünden biri buraya gelebilir!
|Yacophs|
Co Admin
Co Admin
|Yacophs|

Rep Gücü : 241

MesajKonu: Geri: D-Generation X Ringde ?   D-Generation X Ringde ? EmptyPerş. Ara. 09, 2010 5:22 pm

Smoke and Mirrorrrssss...
D-Generation X Ringde ? Imager

The Game,Triple H.Bu ilginç.Triple H biliyormusun Phantom Radiers'e bulaşmanız hiç iyi olmadı.Nedeni ise cezasını ödeyeceksiniz.WM haftasında kemerlerinize doya doya bakın ve sevinin,çünkü WrestleMania'da The Phantom Radiers size acı çektirerek o kemerleri sizden alacak ! Triple H,The Rock'un kılığına girerek ringe geliyorsun ama canının sağlığını düşünmüyorsun değilmi.Triple H WM sonrası hastanede ziyaretine ilk biz geleceğiz,bundan şüphen olmasın.
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: D-Generation X Ringde ?   D-Generation X Ringde ? EmptyPerş. Ara. 09, 2010 5:23 pm

Ah evet aşkım Sad gelip bizi dövebilirler onların yüzünden tırnakcığım kırıldı ühühühühühü der ve ağlar
The Main Event
Co Admin
Co Admin
The Main Event

MesajKonu: Geri: D-Generation X Ringde ?   D-Generation X Ringde ? EmptyPerş. Ara. 09, 2010 5:26 pm

Cody'e bir balerin gibi dönüp:

-Sen hiç ağzını açma Cody!Biz pataklanırken nerdeydin ha?Sana acı bir gerçeği açıklamam gerekli.Benden bile çirkinsin!Ama biz üç kişi tarafından darp edilirken aynanın karşısına geçmiş süsleniyordun!Demin WrestleMania'da ziyaretimize geleceğini söyledin.Senin gibi biri tarafından ziyaret edilmektense gidip Triple H'e kı*ımı açar ve Suck IT yazdırırım beni anlıyormusun?!
|Yacophs|
Co Admin
Co Admin
|Yacophs|

MesajKonu: Geri: D-Generation X Ringde ?   D-Generation X Ringde ? EmptyPerş. Ara. 09, 2010 5:27 pm

D- Bitch's X anlamıyorsunuz sanırım.Ama eğer kemerler sağlığınızdan daha değerliyse seve seve size acı çektiririz,ama sizde anlayacaksınız daha zamanı var.Çünkü;

The Phantom Radiers K*ck your ass at WrestleMania and send to Hospital.. !"
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: D-Generation X Ringde ?   D-Generation X Ringde ? EmptyPerş. Ara. 09, 2010 5:30 pm

Ah Cody dediğin keşke olsa ama olamazki biz çok kötüyüz bence maça çıkmayalım onun yerine totomuza suck it yazdıralım
|Yacophs|
Co Admin
Co Admin
|Yacophs|

MesajKonu: Geri: D-Generation X Ringde ?   D-Generation X Ringde ? EmptyPerş. Ara. 09, 2010 5:32 pm

D-Bithc's X The Phantom Radiers sizin için k*çınıza seve seve ;

" TUCK IT " yazar.Bunun olmasını istiyormusunuz.?
The Main Event
Co Admin
Co Admin
The Main Event

MesajKonu: Geri: D-Generation X Ringde ?   D-Generation X Ringde ? EmptyPerş. Ara. 09, 2010 5:32 pm

-Ah,Cody...Ne kadarda doğru konuşuyorsun.D-Generation-X'i hastaneye göndereceksin.Çünkü senin gelmeye yüzün olmayacak.O maçta yine kaybedeceğiz ve senin gelmeye yüzün olmayacak!D-Generation-X aracılığıyla bizden özür dilemeye çalışacaksın!Ama biz hastanedeyken çok sinirli oluruz.Özellikle The Rock öyle!Çünkü ben biraz alıştım.Neyse konumuz bu değil!Seninle ilişkimi kesiyorum Cody!

Kollarını bağlayıp kafasını eğer ve parmağını gözünün üstüne koyup kafasını yavaşça sallar.(bkz: timsah gözyaşları)
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: D-Generation X Ringde ?   D-Generation X Ringde ? EmptyPerş. Ara. 09, 2010 5:34 pm

Evet cody çok bencilsin böyle konuşarak DXi sinirlendiriceksin sonra bizi dövceklerrrr ve sen kaçıcaksın der ve ağlar hüühühühüh
|Yacophs|
Co Admin
Co Admin
|Yacophs|

MesajKonu: Geri: D-Generation X Ringde ?   D-Generation X Ringde ? EmptyPerş. Ara. 09, 2010 5:40 pm

Hey,Triple ve Shawn WrestleMania'dan sonra bol bol ağlamaya zamanınız olacak der ve kafasını kaldırarak ;

"IF You Smeeeeelllllllllll,The Phantom Radiers Kick Your Big Ass and Send you From the Ring to Outside" ! der ve ringden ayrılır.
The Awesome Champ
Admin
Admin

Rep Gücü : 732
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: D-Generation X Ringde ?   D-Generation X Ringde ? EmptyPerş. Ara. 09, 2010 5:41 pm

Priceless (?) çalar ve Randy gelir.

D-Generation X Ringde ? RAW_855_Photo_153

"İşte sülükler, birilerinin taklitlerini yapmaya çalışıyorlar ama taklitler asıllarını çoğaltırmış.Yani her taklitte asıllar çoğalıyor.Demekki, D-X saçma bir gruptan oluşan bir Stable'ymiş.Ama yakında olan kemerlerini kaybedecekler.İşte o zaman bana yalvarıcaksınız ama ben size hiç birşey yapmıyacağım ve sizin ezikliğinizi izleyeceğim.Aslında benim RAW'da olmam lazımken ben SmackDown'dayım.. HHH yakında geliyorum."
https://wwerpg.yetkin-forum.com
The Texas Rattlesnake
Yeni Üye
Yeni Üye
The Texas Rattlesnake

Rep Gücü : 167
Rep Puanı : 9

MesajKonu: Geri: D-Generation X Ringde ?   D-Generation X Ringde ? EmptyPerş. Ara. 09, 2010 5:41 pm

Ekranda Steve gözükür.
'Hey ringde bulunan ve kendine DX diyen G4YLAR grubu.Bizi kullanıp kendi özünüze dönmek istiyorsunuz ama rahat olun o öpüşmeyi kendiniz olarakta yapsaydınız herkes sizin ne olduğunuzu bildiği için çokta garip olmazdı.Ve şimdilik size WM'ye kadar söyleyebileceğim tek şey var.

You better take this belt,shine it up realy nice,turn it side ways,put it on some oil,AND STİCK İT STRAİGHT UP YOUR CANDY ASS!'
(Seyirciler kendinden geçer.)
'Eğer onuda beceremesseniz Phantom Raider bunu sizin sizin için halleder.'der ve Orta Parmak yapar.Ekran kararır.
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: D-Generation X Ringde ?   D-Generation X Ringde ? EmptyPerş. Ara. 09, 2010 5:44 pm

Ah işte örnek aldığım TOP geldi onlar geldiyse biz gidelim der ve maskelerini çıkarırlar ve Codyi itip giderler Kilit !
The Awesome Champ
Admin
Admin

Rep Gücü : 732
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: D-Generation X Ringde ?   D-Generation X Ringde ? EmptyPerş. Ara. 09, 2010 5:46 pm

The Game demiş ki:
Ah işte örnek aldığım TOP geldi onlar geldiyse biz gidelim der ve maskelerini çıkarırlar ve Codyi itip giderler Kilit !

Adam gibi konuş, itme 2. sayfada !
https://wwerpg.yetkin-forum.com
The Main Event
Co Admin
Co Admin
The Main Event

MesajKonu: Geri: D-Generation X Ringde ?   D-Generation X Ringde ? EmptyPerş. Ara. 09, 2010 5:51 pm

Out:Cevap hakkım vardı,verdim.Şimdi kilit.

SCSA,baba ingilizce bilen var bilmeyen var.Ya yazma yada yazarken parantez açıp Türkçe'sini yaz.

İn:

Birden peruğu fırlatıp:

St
one Cold Steve Austin!Demek ayağa kalkabildin ha!Yada kalkamadığın içinmi oradan konuşuyorsun?Sen ordan konuşmaya devam ederken bende buradaki yılanla konuşayım:

Randy,D-Generation-X'in saçma bir gruptan oluşan bir stable olduğunu söylerken senin tam anlamıyla kuduz,sahipsiz bir köpek olduğunu unutuyormusun?Biz,saçma bir grup olabiliriz.Of,yine beni saçmalattırdınız.Neyse devam ediyorum...Bizim saçma bir grup olmamız,senin grup denilen kavramdan hiçbir şey anlamamanı ve WWE Tag Team şampiyonu olmamanı değiştiriyor mu?Sen,D-Generation-X'e bulaşmaması gereken andavallı bir k*çıkırıksın.Şimdi burdan gidiyorum.WrestleMania'dan dönerken kemerimi kafanda paralayacağım.

giderler,kilit.

D-Generation X Ringde ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» D-Generation X
» D-Generation-X talk about Tag Team Championship!
» N Generation
» The Miz Ringde
» D-Generation X and New Championship