WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Rock sahilde...

2 posters
YazarMesaj
Mr.Dizza
Yeni Üye
Yeni Üye
Mr.Dizza

Rep Gücü : 150
Rep Puanı : 9

The Rock sahilde... Empty
MesajKonu: The Rock sahilde...   The Rock sahilde... EmptyPtsi Ara. 06, 2010 8:53 pm

The Rock house show lardan ve film çekimlerinden yorgun düşmüştür. Kendini toparlamak için çok kısa bir tatil yapacaktır.

The Rock sahilde... Dwayne-johnson

[ @ Bahamas , at about noon ]

The Rock havanın güneşli olacağını tahmin edip eşyalarını arabaya atıp sahile gelmiştir. Hava gayet iyi ve güneşlidir. Etrafta hayranları " How ya doin Rock ? " diyerek hal hatır sormaktadır. The Rock " Bana Rock demeyin gerçek hayatta Dwayne Johnson ' ım." Diyerek cevap verir.Birkaç hayranıyla fotoğraf çektirdikten sonra kumsaldaki barlardan birine oturup etraftaki kızları kesmeye başlar. Bu sırada barmene seslenerek
" Ahbap bana bir şişe Jack yolla " der. Arkadan " Hangi Jack ?? " diye bir ses gelir. The Rock şaşırmış bir şekilde " Tabikide Daniels olan Jack " der. Gözlüğünü takar bu sırada barmen içkisini getirir.Bir yudum aldıktan sonra dönüp " Buralar yılın bu mevsimi hep böylemidir , dos... " diyecekken barmenin HHH olduğunu farkeder. The Rock ' ın gözleri faltaşı gibi olmuştur gözlükleri kenara fırlatıp " Senin burda olmaman gerekirdi " der. HHH " Sakin ol Dwayne sadece şaka yapıyordum " der. Rock önce gülümser ardından Jack Daniels tan bir yudum daha alıp HHH ' in suratına döker. HHH yumruğunu sıkar fakat tam o sırada bir el vurmasını engeller. Bu Shawn Micheals ' tır. Shawn " Onunla ringde hesaplaşacağız " diyerek HHH ' i sakinleştirir. The Rock yürüyerek kumsala iner. Plaj voleybolu oynayan kızlara " Merhaba " dedikten sonra kendini sulara atar. Dümdüz yüzer , işi abartıp daha da hızlanır. Bir ara durup etrafına bakar. Ve iyice açıklara geldiğini farkeder. Paniğe kapılıp , derinliğe bakar.

" Lanet olsun , sanırım bir köpek balığı gördüm. Rocky ' nin k.çını şimdi kim kurtaracak ??" diyerek suya vurmaya başlar. Bu sırada büyük bir gürültüyle bir geminin siren sesi duyulur. The Rock kafasını kaldırıp baktığında Steve Austin kızlarla yatında parti yapmaktadır.

The Rock : Oh , nihayet geldin Steve ... Sen olmasaydın köpek balıklarının öğlen yemeği olabilirdim.
Steve Austin : ( Dalga geçerek ) : "Yine ne halt yiyorsun Dwayne , bu sefer kendi başının çaresine bak " diyerek orta parmağını gösterir. Ve " Gidelim kaptan " der.
The Rock : Dur , lanet olsun yapma. Köpekbalıkları k.çımın dibinde ...
Steve Austin : "Sadece şaka yapıyordum Rocky .. " diyerek aşağı bir merdiven uzatır.

The Rock can havliyle merdiveni yakalayıp yukarı tırmanır.

" Bir an beni orada bırakacağını sandım " diyerek gülmeye başlar.

SCSA :" Şanslısın ki ben vardım " diyerek yatı kıyıya demirler. The Rock bu tehlikeyide ucuz atlattıktan sonra tekrar arabasına doğru yürür.
|Yacophs|
Co Admin
Co Admin
|Yacophs|

Rep Gücü : 241
Rep Puanı : 12

The Rock sahilde... Empty
MesajKonu: Geri: The Rock sahilde...   The Rock sahilde... EmptyPerş. Ara. 09, 2010 2:23 pm

Yolda Cody onu görür ve,

Hey Rocky,bir kaç manita düşürsek hiç fena olmaz.Hadi erkeklerin k*çlarını tekmeliyelim ve kızlar bizim olsun !

The Rock sahilde...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eve Sahilde
» CC Sahilde
» Eve Sahilde
» Natalya sahilde...
» Christian Sahilde