WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Buraya gelmelisin Zack...

2 posters
YazarMesaj
The Sinister Scotsman
Yeni Üye
Yeni Üye
The Sinister Scotsman

Rep Gücü : 190
Rep Puanı : 15

Buraya gelmelisin Zack... Empty
MesajKonu: Buraya gelmelisin Zack...   Buraya gelmelisin Zack... EmptyPtsi Kas. 29, 2010 7:18 pm

Broken Dreams çalar ve Drew Mcintyre gelir...

Drew Ringe doğru yürümektedir...

Buraya gelmelisin Zack... Images%3Fq%3DDrew%2Bmc%26um%3D1%26hl%3Dtr%26biw%3D1280%26bih%3D899%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=309&ei=JvrzTKCzF9GAswbc7eDjCQ&oei=JvrzTKCzF9GAswbc7eDjCQ&esq=1&page=1&ndsp=33&ved=1t:429,r:13,s:0&tx=132&ty=98

Ringe girerek konuşmaya başlar...

Buraya gelmelisin Zack... Images%3Fq%3Ddrew%2Bmcintyre%2Bmikrofon%26um%3D1%26hl%3Dtr%26biw%3D1280%26bih%3D899%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=388&vpy=569&dur=453&hovh=160&hovw=246&tx=193&ty=84&ei=yPrzTIWiJY2EswbXrfTyCQ&oei=yPrzTIWiJY2EswbXrfTyCQ&esq=1&page=1&ndsp=27&ved=1t:429,r:17,s:0

-Zack buraya senin için geldim neden olduğunu biliyorsundur herhalde.
-Aa çok özür dilerim sen bir fakirsin fakir olduğun için et yiyemiyorsun ve et yemek zekâyı geliştirir ve sende bu zekâ yok..."Seyirciler güler."
-Senin için bir daha hatırlatıyım.Senin ile feud olmuştuk ama halâ maçımız yok ve ben Zack ile maç yapmazsam çıldıracağım çünkü o'nu yenmek istiyorum.
-Ben sadece seni değil Zack birde Kane ile maç yapmak istiyorum.
-Yani benim istediğim Triple Therat maç bu maçta Kane ben ve Fakir Zack olsun.
-Tamam mı Zack?
"Ve onda bir müzik duyulur..."
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Buraya gelmelisin Zack...   Buraya gelmelisin Zack... EmptyPtsi Kas. 29, 2010 7:20 pm

Get On Your Knees...

Jack Swagger elinde mikrofon ile ringe gelir.Ardından konuşmaya başlar : Zack için bu sözleri söyleyemezsin.Çünkü o da ben ve Punk gibi 1 numaralı Heel ! Ve Drew sende heel oldugunu biliyorum.Ama sen iyilik meleği gibisin Razz . Senin seçilmiş olduğunu kim uyduruyor bunu açıklar mısın ?
The Sinister Scotsman
Yeni Üye
Yeni Üye
The Sinister Scotsman

MesajKonu: Geri: Buraya gelmelisin Zack...   Buraya gelmelisin Zack... EmptyPtsi Kas. 29, 2010 7:21 pm

OUT: Sen Smackdown'dasın...
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Buraya gelmelisin Zack...   Buraya gelmelisin Zack... EmptyPtsi Kas. 29, 2010 7:23 pm

OUT : Ben Smackdown'da olmama rağmen sen benim feuduma karışmıştın. + Feud için sadece maç ayarlanmalarında branda bakılıyor diye biliyorum.
The Sinister Scotsman
Yeni Üye
Yeni Üye
The Sinister Scotsman

MesajKonu: Geri: Buraya gelmelisin Zack...   Buraya gelmelisin Zack... EmptyPtsi Kas. 29, 2010 7:27 pm

-Ne sen,Punk ve Zack mı siz evet bir numarasınız ama sondan."Der ve seyirciler güler."
-Zack 1 numara olasaydı küçük bir kemer içinde yani "IC" kemeri için bile Contender maçına çıkabilirdi.

Buraya gelmelisin Zack...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Undertaker gel buraya
» Jericho buraya gel.
» Drew Buraya Gell
» Zack Ryder
» Zack Ryder ringte