WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

King of the Ring

+2
The Captain Charisma!
The Retired Champion
6 posters
YazarMesaj
The Retired Champion
Admin
Admin
The Retired Champion

Rep Gücü : 1689
Rep Puanı : 28

King of the Ring Empty
MesajKonu: King of the Ring   King of the Ring EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 5:29 pm

King of the Ring 92087239457952035559
King of the Ring

Bu haftaki Smackdown programından sonra Raw'da yapılacak olan King of the Ring'in diğer 4 güreşçiside belli oldu. öncelikle kısaca King of the Ring'ten bahsedeceğim sonrasında yorumlarımı sizlerle paylaşacağım.
King of the Ring 34383591411479491675

King of the Ring'deki Güreşçiler

Smackdown'dan Alberto Del Rio, Drew McIncyntre, Cody Rhodes ve Kofi Kingston.

Raw'dan Sheamus, Ezekiel Jackson, Daniel Bryan ve John Morrison

Eskiden PPV olarak yapılan bir organizasyondur. En son 2008 yılında yapılmştı ve bu organizasyonun kazananı William Regal olmuştur. İlki 1985'te yapılmıştır. Bir anlamda eleme yöntemiyle yapılan bir organizasyodu. Ve 2 sene sonra yeniden gerçekleşecek. Son olarak ilk yapıldığından beri kimler kazananları gösterecem.

King of the Ring'i Kazananlar

King of the Ring (1985)---Dun Muraco
King of the Ring (1986)---Harley Race
King of the Ring (1987)---Randy Savage
King of the Ring (1988)---Ted DiBiase
King of the Ring (1989)---Tito Santana
King of the Ring (1991)---Bret Hart
King of the Ring (1993)---Bret Hart
King of the Ring (1994)---Owen Hart
King of the Ring (1995)---Mabel
King of the Ring (1996)---Steve Austin
King of the Ring (1997)---Hunter Hearst Helmsley
King of the Ring (1998)---Ken Shamrock
King of the Ring (1999)---Mr. ***
King of the Ring (2000)---Kurt Angle
King of the Ring (2001)---Edge
King of the Ring (2002)---Brock Lesnar
King of the Ring (2006)---Boker T
King of the Ring (2008)---William Regal
King of the Ring (2010)--- ?

Bu haftaki Raw'da olacak King of the Ring. Bu haftaki Raw'da önemli gelişmeler olablir. Smackdown'dan Alberto Del Rio'yu, Raw'dan ise Sheamus'u şansılı görüyorum ama kim kazanır derseniz ben Sheamus'u şanslı görüyorum. Burda bence KotR'ye giremesede Rey Mysterio'yu görebiliriz. Sheamus ve Morrison arasındaki çekişme buradada devam edebilir. KotR'de çoğu güreşçi genç ve başarılı güreşçiler. Sheamus'un kazanacağını düşünmemin sebebi son zamanlarda belki dinlendirmek için veya başka bir sebepten olayı WWE kemerini kaybettikten sonra WWE onu düşürdü ki bence iyi bir hamleydi. Çünkü şöyle bir baktığımzıda son 1 senede inaılmaz başarılara yakaladı ve bi yerden sonra onu biraz daha aşağı çekmek gerekiyordu ve WWE bunu yaptı. Şimdi ise yavaş yavaş biraz daha yükselebilir. O yüzden onu KotR yapabilirler. Ve son zamanlarda hep yenilen Sheamus bu sefer kazanır. Alberto ve Rey arasındada buada bir olay olabilir. Hatta Alberto'nun çok yaklaştığı bir anda onu engelleyip onun kazanmamasını sağlar. Smackdown'dan KotR'ye katılan tek face Kofi Kingston. Ben ona çok şans vermiyorum ve şunuda söylemek istiyorum Kofi'de bu aralar iyice düştü. Hiç bir feuda giremiyor. Girsede çok önemli bir şey yapamıyor. Onun biraz daha iyi feudalar almasını isterim. Drew McInytre ve Cody Rhodes iki nefret ettiğim adam. Bunlardanda birşey beklemiyorum. Smackdown'da Alberto veya Kofi kazanabilir ki Kofi'yede çok şans vermiyorum. Raw'dan ise Sheamus favorim. Diğer isimlerden Morrison Sheamus'tan sonra bu Raw'dan sonra kazanabilecek bir isim. Ezekie Jackson ise iyi bir güreşçi ama onun burada pek şansı yok. Son olarak ise US Champions kemeri sahibi Daniel Bryan. Onu açıkcası Raw'dan KotR'yi kazanma şansı en düşük olan isim olarak görüyorum. Ve son olarak uzun zamandır return'u beklenen Triple H'in bu haftaki Raw'dan return yapabileceğini düşünüyorum

King of the Ring'e çok az kalmışken böyle bir konu açayım dedim. Sizde King of the Ring'de kim favori görüyorsanız veya genel olarak King of the Ringe hakkında yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

The Captain Charisma!
Yeni Üye
Yeni Üye
The Captain Charisma!

Rep Gücü : 207
Rep Puanı : 3

King of the Ring Empty
MesajKonu: Geri: King of the Ring   King of the Ring EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 5:35 pm

Gerçekten çok iyi ama bende olsaydım süper olurdu.Smile
http://www.oyundur.net
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

Rep Gücü : 912
Rep Puanı : 12

King of the Ring Empty
MesajKonu: Geri: King of the Ring   King of the Ring EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 5:36 pm

O zaman HHH katılmayacak dimi. Crying or Very sad
The Champ Is Here
Tuğ General
Tuğ General
The Champ Is Here

Rep Gücü : 402
Rep Puanı : 9

King of the Ring Empty
MesajKonu: Geri: King of the Ring   King of the Ring EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 6:18 pm

BenCe KOTR Cody Rhodes yada Morrison Alıcak...

Cody Rhodes:Son Zamanlarda Çok Maç Kazanıyor.Rey'i Yendi He hileler Felan Oldu Ama Şuan İyi Durumda...
John Morrison:Son Zamanlarda Formda.Sheamusu Ynedi.Her Hafta Onu Mahfediyor.Çok İyi Tempo Yakaladı.Onu KOTR'da Şanslı Görüyorum.
The Awesome Champ
Admin
Admin

Rep Gücü : 732
Rep Puanı : 3

King of the Ring Empty
MesajKonu: Geri: King of the Ring   King of the Ring EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 7:51 pm

Morrison alabilir.
https://wwerpg.yetkin-forum.com
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

Rep Gücü : 581
Rep Puanı : 4

King of the Ring Empty
MesajKonu: Geri: King of the Ring   King of the Ring EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 8:08 pm

Sheamus alabilir ve arada HHH de dönüp borcunu ödeyebilir. Wink Juan Cena??Gözükecek mi?

King of the Ring
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Biraz Tartışalım (King Of The Ring)
» King Booker
» The King of Legend's
» Kasım King of the Rings !
» Triple H |King Of The Kings