WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Great One's Place

YazarMesaj
Mr.Dizza
Yeni Üye
Yeni Üye
Mr.Dizza

Rep Gücü : 150
Rep Puanı : 9

Great One's Place Empty
MesajKonu: Great One's Place   Great One's Place EmptyPaz Kas. 14, 2010 8:47 pm

Great One's Place Therocktm

The Rock uzun süren RAW şovunun ardından yorgun. Eve gitmeden önce odasında biraz dinlenecek.Eğer bir hata yapıpta odama girmeye kalkarsanız kaçış yok. Ve The Rock " kaçış yok " demektir. Ve binadan ayrılana kadar The Rock ' ı rahat bırakın ve şu kamerayı çekin önümden. Biliyorum insanlar beni görmek istiyor. ben People's Champ'im. Ve ( eliyle göstererek ) bu kamera da People's Camera ... Fakat The Great One ' ında dinlenmeye ihtiyacı var yoksa
"The Most Electrifying Man in Sports Entertainment" olamaz. Size ne olacağını söyleyim .Üstümü değiştirip evime gidicem , yemeğimi yiyip , televizyon izliycem.Ardından " People's Toothpaste" ile dişimi fırçalayıp yatak odama gideceğim.Daha sonra seksi popolu karımla ... Herneyse bu kadarı yeter. Şimdi burdan dışarı Dwayne Johnson olarak çıkıcam. Bir dahaki RAW şovuna kadar The Rock hepinize güle güle diyor " .
Mr.Dizza
Yeni Üye
Yeni Üye
Mr.Dizza

Rep Gücü : 150
Rep Puanı : 9

Great One's Place Empty
MesajKonu: Geri: Great One's Place   Great One's Place EmptyPerş. Ara. 02, 2010 6:42 pm

The Rock tam soyunma odasına doğru ilerlerken bir hayranı onu durdurur. Ondan imza almak ister.

Great One's Place
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Great One
» Great Khali
» The Great Khali
» The Great Khalı
» The Great Khalı