WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

John Cena Ringde

2 posters
YazarMesaj
Celtic Warrior
Tüm General
Tüm General
Celtic Warrior

Rep Gücü : 359
Rep Puanı : 0

John Cena Ringde Empty
MesajKonu: John Cena Ringde   John Cena Ringde EmptyPerş. Kas. 04, 2010 1:21 pm

John Cena müziği duyulur ve şovunu yapıp ringe girer.

Buraya gelmemin bir sebebi var güçün buraya çıktığımda buraya dostlarımı ve düşmanlarımı çağırmıştım ama hiç kimse gelmemişti.Şimdi bu işe bir açıklık getirmek istiyorum ve kimin bana düşman yada dost olacağını öğrenmek istiyorum.

The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

John Cena Ringde Empty
MesajKonu: Geri: John Cena Ringde   John Cena Ringde EmptyPerş. Kas. 04, 2010 2:04 pm

Modest duyulur ve Jeff Hardy ringe yavaş yavaş gelmeye başlar.Ardından yan taraftan bir mikrofon ister ve konuşmaya başlar : Cena.Bizim gruptan çıkmana açıkçası üzüldüm.! Sen gayet iyi bir güreşçisin ve senin yanında olmak isterdim.Fakat artık şöyle bir şey var ki Jeff Cena'dan daha iyi ..Bay Extreme.Bay You Can't See Me 'den daha iyi...Cena seninle aramızda eğer ki bi kıvılcım ya da bir tartışma olmazsa düşman olmak istemem.Fakat sen olalım dersen olurum..!
Celtic Warrior
Tüm General
Tüm General
Celtic Warrior

Rep Gücü : 359
Rep Puanı : 0

John Cena Ringde Empty
MesajKonu: Geri: John Cena Ringde   John Cena Ringde EmptyPerş. Kas. 04, 2010 2:12 pm

Jeff Hardy açıkcası ben sizin grubunuzdan çıkmak istemedim.Hatta şuan bir fırsatım olsaydı o gruba girmek isterdim ama artık şansımı yitirdim neyse bu konuyu geçelim bu konu önemli değil.Şuanki en önemli konu sen kendini benden daha güçlü sanıyorsun ve aslında böyle bir şey.Çünkü kimse John Cena'dan daha güçlü olmaz anladınmı beni dostum ve sana birşey söyleyeyimmi bu ringe girip benden daha iyi olduğunu söyleyerek başına büyük bir bela almış durumdasın yani artık bundan sonra senle dost olma isteğimde kalmadı.Çünkü benden daha iyi olduğunu sanan Bay Extreme Bay Never Give Up'dan daha iyi olduğunu söylüyor.
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

John Cena Ringde Empty
MesajKonu: Geri: John Cena Ringde   John Cena Ringde EmptyPerş. Kas. 04, 2010 2:48 pm

Cena.Demek dost olmak istemiyorsun...Tamam o zaman sana Jeff'in görünmeyen yüzünü düşmanlık,nefret,k,n yüzünü göstereceğim beni anladın mı ? Artık Jeff Hardy diye bir düşmanın var..Der ve Modest ile gider.

John Cena Ringde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» John Cena Ringde
» Cena Ringde
» John Cena.......
» John Cena
» John Cena