WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Daniel Bryan Gel Buraya ..!

5 posters
YazarMesaj
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

Daniel Bryan Gel Buraya ..! Empty
MesajKonu: Daniel Bryan Gel Buraya ..!   Daniel Bryan Gel Buraya ..! EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 8:25 pm

Modest eşliğinde Jeff Hardy ringe gelir ve konuşmaya başlar : Hey Daniel buraya gel sana verdiğim şansı kullanamadın.Buraya gel ve yüzleşelim....!
J.B.E
Booker
Booker
J.B.E

Rep Gücü : 14
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Daniel Bryan Gel Buraya ..!   Daniel Bryan Gel Buraya ..! EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 8:31 pm

Çalar ve Dabiel Bryan rampada boynu eğik bir şekilde gözükür. Biraz ağrısı vardır ve hüzünlü bir şekilde ringe girer.

-Jeff tamam seni yenemedim ve şansımı kaybettim ama daha fazla ne istiyorsun.
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

Rep Gücü : 912
Rep Puanı : 12

MesajKonu: Geri: Daniel Bryan Gel Buraya ..!   Daniel Bryan Gel Buraya ..! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 1:27 pm

Ve Sexy Boy çalar ve Jeffin yanına gelir HBK tabiki yenemezsin çünkü sen daha çok gençsin senin boyunu aşarız biz ama size bir şey hatırlatmak istiyorum Batistayı ezdim diyince seyirciler coşar.
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

MesajKonu: Geri: Daniel Bryan Gel Buraya ..!   Daniel Bryan Gel Buraya ..! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 1:39 pm

Daniel senden bir şey istemiyorum.Senden neden birşey istiyim ki ?Sen daha genç bir güreşçisin.Bunu söylemek için çağırdım.Yani ilk başta bana kafa tutunca şaşırdım açıkçası..Daniel..Sen ilerde çok başarılı biri olacaksın .. ?
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

Rep Gücü : 469
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Daniel Bryan Gel Buraya ..!   Daniel Bryan Gel Buraya ..! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 1:41 pm

GONG !!!! Her yer Kap karanlık olur Sonrada Kımızı olur ve Man On Fire ile Kane Gelir !!!

Ringe girer ve konuşur hey siz üçüz aptallar buraya maç teklif etmeye geldim HBK senle haftaya superstarsda bir maç istiyorum bir İnferno Match !!! Cehennemi hissetmeni istiyorum
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

MesajKonu: Geri: Daniel Bryan Gel Buraya ..!   Daniel Bryan Gel Buraya ..! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 1:47 pm

Hayır hayır Kane burda senin sözün geçmez Iron Man maça varmısın demir adammısın bakalım benim Sweet Chin Music'lerime ne kadar dayanacaksın bakalım sen bu maçı kabul edersen tabi o değersiz abinde kabul ederse bu maç olur.
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

MesajKonu: Geri: Daniel Bryan Gel Buraya ..!   Daniel Bryan Gel Buraya ..! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 1:59 pm

Hey durun bakalım...Sen. Sana diyorum Şeytanın 1 numaralı iblisi sanan aptal.!! HBK haklı burada senin sözün geçmez.Ve Eğerki ona bir maç teklif edeceksen bunda bende olmalıyım ..!!!HBK'yi yalnız bırakamam.Anladın mı ? Şöyle bir şey yapalım..Ben ve HBK karşımızda sen ve senin hayalperest abin ? Ne dersin ?Eğer GM'ler kabul ederse Tag Team Championship Maçı da olabilir ?
J.B.E
Booker
Booker
J.B.E

Rep Gücü : 14
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Daniel Bryan Gel Buraya ..!   Daniel Bryan Gel Buraya ..! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 2:02 pm

Hey... (Jefin omuzuna dokunur) bu sefer bende başaracağım... bende bu maçta varım.
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

Rep Gücü : 469
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Daniel Bryan Gel Buraya ..!   Daniel Bryan Gel Buraya ..! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 2:16 pm

Out:J.B.E Nasıl olucan :S Tag maçı yapıcaz !

İn:Aptallar asıl siz benim yerimdesiniz Cehennemdesiniz der ve Her yerden alevler çıkar (Ring köşeleridnden )Ve Bu maçı tabikide kabul ederiz
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

MesajKonu: Geri: Daniel Bryan Gel Buraya ..!   Daniel Bryan Gel Buraya ..! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 2:18 pm

Tamam o aptal abine söyle Superstar şovunda Sexy Enigma Vs siz işiniz bitti der ve Sexy Boy ile gider.
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

Rep Gücü : 581
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Daniel Bryan Gel Buraya ..!   Daniel Bryan Gel Buraya ..! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 2:26 pm

Gong!Her yer karnalık olur açıldığında Gong! Taker yoktur fakat 1 Mezar taşı ve mezar vardır!

Üstünde mezarın Not vardır Taker Superstars GMsi sizin teklifinizi kabul ediyor!Bu bir Buried ALive olacak!Mezar taşındada şu yazılıdır

"Sexy Enigma 2010-2010 R.I.P !!
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

MesajKonu: Geri: Daniel Bryan Gel Buraya ..!   Daniel Bryan Gel Buraya ..! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 2:44 pm

Modest duyulur ve Jeff rampanın başına kadar gider ardından Taker'i kızdırmak için der ki : Rest..İn..Peace..
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

Rep Gücü : 581
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Daniel Bryan Gel Buraya ..!   Daniel Bryan Gel Buraya ..! EmptyPerş. Kas. 04, 2010 2:57 pm

Out:Modest falan duyulmaz!Kim kime laf sokarsa onun şarkısı çalar ve benim şarkımla birlikte feudumuzda burda biter!Biraz gerçekçi olun!

Daniel Bryan Gel Buraya ..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Daniel Bryan
» Daniel Bryan
» Daniel Bryan
» Daniel Bryan
» Undertaker gel buraya