WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chris Jericho Ringe Geliyor

2 posters
YazarMesaj
Simply Priceless
Yeni Üye
Yeni Üye
Simply Priceless

Rep Gücü : 167
Rep Puanı : 0

Chris Jericho Ringe Geliyor Empty
MesajKonu: Chris Jericho Ringe Geliyor   Chris Jericho Ringe Geliyor EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 11:42 am

Promo Kesilir

Chris Jericho Ringe Gelir eline mikrafonu alır ve konuşmaya başlar
Chris Jericho Ringe Geliyor Jericho-1
ben buradaki Smackdownıni başına gelmiş en iyi şeyim ben smackdownun gerçek yüzüyüm bu durumdan hoşnut olmayanlarda var hoşnut olmayanlara diyeceğim tek şey var hepinizi teker teker ezeceğim ama bu işi tek başıma yapamam benim yanımda savaşacak kadar cesur birinie ihtiyacım ver kim benle takım olacak kadar cesaretli der ve bekler
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

Rep Gücü : 581
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringe Geliyor   Chris Jericho Ringe Geliyor EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 11:51 am

GONG!

Chris Jericho Ringe Geliyor O5olud

Taker VE Paul bearer ringe geliyor!

Chris Jericho Ringe Geliyor Takergrand0iv9ls

Undertaker Konuşmaya başlıyor!

Chris Jericho Ringe Geliyor 0

Chris,kendine az önce cesur ve SD nun yüzüyüm mü dedin ?! Demek öyle ha Chris!Benim,Kanenin,URN un ve Bearerin karşısınada çıkabilir misin ha?!çıkabilirsin ama gideceğin yer HBK nin kısa bir süre tattığı cehennem olur ölümün tadı olur ve o değersiz ruhunda bu dünyadan uçup gider!
Simply Priceless
Yeni Üye
Yeni Üye
Simply Priceless

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringe Geliyor   Chris Jericho Ringe Geliyor EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 11:54 am

Undertaker sen kardeşin ve paul denen menejerinmi senin gibi kendini ölü zanneden adamı ezer geçerim ben smackdownun yüzüyüm bunu sende biliyorsun ama korkutuğun için bana birşey yapamıyorsun URN gibi sihire inan kişiden ne beklersinki URN senin ve yanındakilerin inandığı saçma bir şey ve seni kardeşini hiç zorlanmadan yenebilirim
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringe Geliyor   Chris Jericho Ringe Geliyor EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 11:58 am

Taker Jericho yu boğazlar!O ahmak suratını şu an ayaklarımın altında ezebilirim!Nalet suratını ve ruhunu dünya üzerinden silebilirim bütün aileni kara bir günde biirleştirip sana huzur içinde uyu demelerinide sağlayabilirim!Ama yapmayacağım o nalet suratını zamanla BOD ile dağıtıp senidünya üzerindeki en iğrenç şeey yapacağım ve ruhunu o zaman gelip bana yalvaracaksın al diye ruhumu!Ama almayacağım sürünüceksin ve artık son zamanında ruhunu tüm evrenden sileceğim ve bu yüzü hatırlayan bir kişi bile kalmayacak!

OuT:Boğazladımı ittiriyorum ha saldırmıyorum!
Simply Priceless
Yeni Üye
Yeni Üye
Simply Priceless

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringe Geliyor   Chris Jericho Ringe Geliyor EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 12:01 pm

Jericho underakerin elini boğazında çeker ve onu iter senin gibi budaladan ders alıcak değilim seni geldiğin cehenneme kardeşin ve menejerinle birlikte yollayabilirim ama ben merhametli biriyim ve sen benim merhametli ayaklarıma kapanıp bana yalavarıcaksın bunu yapma diye ama yapmıycam senin yavaş yavaş acı çekmeni kahkaha atarak izliycem
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringe Geliyor   Chris Jericho Ringe Geliyor EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 12:03 pm

Taker Bearer den URN u alır ve Jerichoya ışığını tutar Jericho bir köşeye yığılır!Gerçek olmayan bumum ha şu anda gücünün yarısını çaldım diğer yarısınıda memnuniyetle alacağım ve acı çekeceksin Jericho!Ailen bile senidışlayacak ve toplumdaki bir ucube olacaksın işte acı yı yeterince çektiğinde bu lafımı unutma senin sonun olacağpım!
Simply Priceless
Yeni Üye
Yeni Üye
Simply Priceless

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringe Geliyor   Chris Jericho Ringe Geliyor EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 12:07 pm

jericho kalkar ve undertakerin URN alıp suratına fırlatır undertaker yere düşer ve URN dediğin şey bumu gerçekten
çok komik eğer böyle aptalca bir göz oyunuyla beni kandırabiliceğini sanıyorsan yanılıyorsun URN gerçek değik undertaker asla gerçek olmadı seni maffederek bu URN denen şeyin işe yaramadığını gösterebilirim ben senin korkunç sonunum undertaker ce bunu asla unutma!
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringe Geliyor   Chris Jericho Ringe Geliyor EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 12:10 pm

Out:Urnla saldıramazsın daha 1.sayfadayız!

İn:Jericho bu laflarını unutma duydun mu beni bunları sana yediricem ve sana death Valley de hemen bir mezar hazırlatıcam!Ruhunu aldığımda oraya atacağım ve çürüyeceksin o zaman Urn ile seni canlandırıcam ama dalga geçip tekrar öldürücüem!O zaman URN ile ilgili söylediğin herşeyi yemiş olacaksın Y2J!
Simply Priceless
Yeni Üye
Yeni Üye
Simply Priceless

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringe Geliyor   Chris Jericho Ringe Geliyor EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 12:19 pm

Undertaker neden bu sorunu ringde halletmiyoruz senin yönteminle Buried Alive match!
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringe Geliyor   Chris Jericho Ringe Geliyor EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 4:27 pm

Halledelim!Seni bUried Alive taşının 5 kat aşşağısına gömeceğim ve mezar taşındada şu yazacak Kibirli,Ahmak,SuratsıziTipsiz Jericho REST IN PEACE!
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringe Geliyor   Chris Jericho Ringe Geliyor EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 4:28 pm

Kilit!

Chris Jericho Ringe Geliyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chris Jericho ringe gel
» Jericho önlemlerle geliyor
» Chris Jericho
» Chris Jericho
» Chris Jericho