WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Undertaker Return!!!!!

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

Rep Gücü : 581
Rep Puanı : 4

The Undertaker Return!!!!! Empty
MesajKonu: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 11:40 am

The Undertaker Return!!!!! Takerunforgivenye0

JR:Hohohoho The Undertaker gerçekten o mezardan çıkıp RIF ' e geri dönebilicek mi ?!

Matt Striker:J.R ilk SD şovunda Undertaker geri dönermi bilemiyorum fakat...

JR:OMG o duman da Ne?

Gong!

The Undertaker Return!!!!! 571239_orig

JR:OMG bir tabut!The Undertaker!Ordamsıın Taker?!

Gong!

Matt StrikeR:Evet bir gong daha!

The Undertaker Return!!!!! Takerentrance01eh6

The Undertaker Return!!!!! O5olud

JR:Evet gözüküyor Taker gözüküyor tabut nerede peki?!

Taker ringe geliyor!

The Undertaker Return!!!!! Takergrand0iv9ls

Undertaker Konuşmaya başlıyor!

The Undertaker Return!!!!! 0

Beni tanımayanınız yoktur heralde ben The Undertaker!Mezarcı oalrak da bilinirim!Acımam yoktur ve düşmanım olacak kişinin sonu işte benim çıktığım yer olur Death Valley deki bir Mezar!Ama dostlarımsa benim gibi üstte kalır ve mezarın en değerli kişilerinden olur onlar için ölüm yoktur ve benim bir kutsal Kasem vardır!Sanırım biliyorsunuz onu sadece çok güvendiğim birine veririm çünkü o benim her şeyimin kaynağı!Bu yüzden Benimle tag olacak kişi URN mi taşır ve en az benim kadar güçlü olur!Şimdi benim tag arkadaşım yada dostum olacakları görelim benim kadar değerliler mi?!Karşımda diklenenler içinse üstüne toprak atılırken sölenecek tek şey vardır!

REST!!!!İN!!!!PEACE!!!!!!!!!!
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

Rep Gücü : 912
Rep Puanı : 12

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 12:11 pm

Aman tanrım bir gong daha çalıyor ve ışşıklar sönüyor ışıklar açıldığında Shawn Michaels Underın arkasındadır ve onu taklit eden bir elbise giymiştir.Konuşmaya başlarThe Undertaker Return!!!!! T100000414038793_147348208622313_1143
Under Under Under senin o pis değersiz sözde Urnunu kim taşımak istesinki acıman yokmuş acımana gerek yok pardon var mesela ilk önce kendine acı bence der.
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 12:16 pm

-Hrr!!!Shawn senin o yaşlanmış kemiklerini kıracağım duydun mu?!Seni öle bir döveceğimki kemiklerini unufak edeceğim duydun mu yaşlı adam burası senin gibi dedelerin yeri değil şu haline baksana bir deri bir kemiksin!Ve benim gibi birinin karşında sen Death Valley a gideceksin ve o mezarın içinden çıkmayacaksın!

Ömür boyu huzur içinde uyuyacaksın!
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 12:18 pm

-Under acaba kendine bakmayı denedinmi ölü adam adın üstünde ölmüşsün artık sen bir hiçsin sence eskisi gibi korku verdiğine inanabiliyormusun senin feuda girebileceğin kişiler Santino giblerdir der.
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 12:25 pm

-Hıh!Shawn sen kendine önce bak ve sonra kendin elaf bul kemiklerin kırılsa tedavin 6 ay süreceği için hiç bir doktor seni kabul etmez!Sıska yaşlı adamın tekisin ve evet korku verdiğime inanıyorum der ve URN yi alır ışığını açar HBK bir köşeye yaslanır ve Taker der:

İşte gördün mü hala korkutucuyum!Sense iki büklüm sıska herifin tekisin!
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 12:28 pm

Yapabildiğin tek şey bumu saçma URN'unun ışığını açıp kendince bişeyler yapmakmı? der
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

Rep Gücü : 469
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 12:29 pm

Bir Kez Daha Gong sesi Duyulur !!!!
Her Yer Karanlık Olur

JR:İşte Bunu seviyorum

Derken Ring kenarlarından Patlama sesiyle Kırmızı Dumanlar çıkar

Striker:Ohhh My Godddd He İS KANEE !!!

VE MAN ON FİRE ÇALAR VE KANE GÖRÜNÜR
The Undertaker Return!!!!! 625499_orig

Ringe girer Undera bakar HBKye bakar ve güler Shawn Sen delisin abime kafa tutuyorsun Aptal Çocuk der ve aniden Undera döner ve Hey beni dinleyin RİF Univers The Undertaker ve Kane Yani Brother Of Destruction Geri Döndüüüüü !!
The Undertaker Return!!!!! 1581854315_0847e51d1c
Derve Her yer buharlaşır yerde URN vardır Kane Onu alır ve Undera verir
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 12:32 pm

HBK işte sen bizim ikimizin yıkımında yıkılan eski bir anıt ve antika tarihi eserden başka birşey olamayacaksın!

En son The Lord Of Darkness tarafından Salı Kas. 02, 2010 12:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 12:37 pm

kANE o müthiş kahkasını atar .Bizimle uğraşamazsın çünkü biz Cehennemden geliyoruz size demiştim Ben Korkuyum ben Cehennemin efendisiyim şimdi Ben Cehennemin efendisiyle Kardeşim Ölülerin Efendisi Birleşti ve ortağlığı Yıkmaya geldi
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 12:39 pm

Sendemi burdasın ikiniz birbirinize çok benziyorsunuz biliyormusnuz ikinizde eziksiniz Kane ve Under sizle bir anlaşma yapalım ben herhangi biriyle Tag olucağım ve sizi ezeceğim ve buda Superstar şovunda olucak bu arada Kane senden bahsetmiyorum çünkü ezikliğini herkeze gösterirsem rezil olursun.
OUT:Bide Under böyle yapma şurda feud kesiyoruz ışık söndü açıldığında HBK Underın dizinde ne alaka şurda feud yapalım mesajın sayılmasın daha biraz atışalım.
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 12:41 pm

Hahahahaa HBK ezikliğimmi ileri gidiyorsun ölmek istemiyorsan diz çok ve af dile.Seni İnsan !!!Ve Sizi Her zaman her yerde yeneriz
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 12:43 pm

Kane HBK benle nasıl böyle konuşursun sen benim gazabımı görmemişsin daha
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 12:46 pm

Kane Sinirlenir HBKnin boğazına yapışır HBK onu iter Ve Kane Tekrar güler ve URNı alır ve Havaya kaldırır Havada bir ışık oluşur ve Kane Konuşur bu ışık Cehenneme gider ve sende oraya gidiceksin
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 12:46 pm

Sen bize mi ezik diyorsun yaşlı herif yakında Santa Clausa benzeyeceksin ve Noellerde kullanılacaksın!Ama sne o sıskalıkla Noel Baba bile olmazsın kemiklerini burdan sayabiliyorum!Death Valley biletinde benden olacaks seni bababmın ynaındaki mezara atıcam!İki yaşlı öbür tarafta dost olursunuz der ve URN yi Kaneye verir.Ne yapacağını biliyorsun!

ouT:Al havaya kaldır bişiler de işte K Gülüşü
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 12:49 pm

Senin o pis babanla aynı mezara gireceğimi sanmıyorum URN dennen her neyse ona inandığına inanamıyorum a bu mümkün çünkü sizin gibi bir ahmak olduktan sonra çiçeğin kutsal olduğuna bile inanırsınız der
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 12:52 pm

Taker büyük bir sinirle boğazına yapışır!Bir daha benim babama bizim babamıza pis dersen seni burda öldürürüm duydun mu Ruhunuda URN nin içine alır o pislik bedeninikanalizasyona atarım der ve boğazında HBK yi yere ittirir.

Şimdi HBK eğer o nalet vücudunu dünyadan silmemi istemiyorsan!Derhal burayı terket!
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 12:54 pm

Demek URNnin gücüne inanmıyorsun Ha !!Under şuna URNun gücünden bahsedelim der ve URN birden kendiliğinden Havaya çıkar ve Bomm Diye sesle patlar ve URNa hiç bişi olmaz !!URN Kanenin eline düşer URNa hiç bişi olamaz onu kimse kıramaz anladınmı onun gücü bu işte O Ruhumuzdur
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 12:55 pm

HBK çok sinirlilenir ve Under'a doğru bakmaya başlar bunu hiç yapmamalıydın der ve tokat atar Underın arkası dönükken evet URN bumu gerçekten der ve bana saygısızlık edemezsiniz der ve Kane'ede tokat atar.
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 12:59 pm

Undertaker çok sinirlenir.

RRRGHHHH!!!! der ve suratına en sert yumruklarından birini atar.Klakınca HBK bir yumruk daha atar ve HBK yere yapışır!

Bir daha denersen HBK der ve Boğaz kesme tauntunu yapar!
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 1:01 pm

HBK kalkar ve Underın suratına tüükürür ve ringin dışına doğru yürür ve girişte bekler Under beni kızdırmamaya dikkat et bu yumruğu ödeyeceksin der ve bekler.
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 1:02 pm

Kane Taundunu yapar Her yer siyah olur Açıldığında HBKnin arkasında Kane Vardır Bir Uppercut atar ve ringe sokar kolay kaçamazsın der
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 1:04 pm

-Bizim armaıza girdin ve bize meydan okudun bu kada rkolay bizden kaçacığını mı sanıyorsun ha!Şimdi bana ödeteceğin şeylerin listesini kabartacağım!1 yumruk 2 yumruk 3 yumruk!Bunlarıda bana ödet HBK!HBK baygın haldedir!
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 1:06 pm

[b]HBK kalkmaya çalışıyordur bir anda birden ayaklanır ve Kane'ye Croosline ile ringin dıışna yollar ve Under'ı düşürür yumruklar. kişi daha gelsin.
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 1:09 pm

-Sen hiç uslanmazsın değil mi ha?!Asla uslanmazsın değil mi?! Seni uslandıracağım hemde öle uslanacaksın ki yaşlı adam yattığın yerden bir daha kalkmak istemeyeceksin çünkü ruhun alınıcak duydun mu HBK!Ve sen ölmüş olacağın için çok uslanacaksın!Der ve ringe girip HBK yi dışarı atar şimdi işini bitir Kane!
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

MesajKonu: Geri: The Undertaker Return!!!!!   The Undertaker Return!!!!! EmptySalı Kas. 02, 2010 1:12 pm

The Lord Of Darkness demiş ki:
-Sen hiç uslanmazsın değil mi ha?!Asla uslanmazsın değil mi?! Seni uslandıracağım hemde öle uslanacaksın ki yaşlı adam yattığın yerden bir daha kalkmak istemeyeceksin çünkü ruhun alınıcak duydun mu HBK!Ve sen ölmüş olacağın için çok uslanacaksın!Der ve ringe girip HBK yi dışarı atar şimdi işini bitir Kane!
OUT:3. Sayfaya gelince finisher yapılabilir.
İN:HBK sırtı döük bir şekilde kalkmaya çalışırken Kane arkasında bekliyordur ve Kane finisher için beklerken bir yerine vurur ve Kane yerdedir ve HBK zar zor girişin oraya gitmiştir ve yerde Under'a bakıyordur.

The Undertaker Return!!!!!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» The Undertaker Return Summerslam 2010
» ********** Return TO RAW ? What ?
» HBK Return
» RVD İs Wwe Return
» HBK Return