WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Raw Return!

3 posters
YazarMesaj
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

Rep Gücü : 912
Rep Puanı : 12

Raw Return!              Empty
MesajKonu: Raw Return!    Raw Return!              EmptyPaz Ekim 31, 2010 7:35 pm

Aman tanrım Sexy Boy çalıyor!

Ve HBK taunt ile geliyor [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
HBK ringte [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
-Hey Raw izleyenleri çok heyecanlısınız değilimi Wrestlemania'da Raw'a geçtim bu arada buraya özellikle Punkın canını okumaya geldim derken bir müzik duyulur.
Straight Edge Savior
Co Admin
Co Admin
Straight Edge Savior

Rep Gücü : 777
Rep Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Raw Return!    Raw Return!              EmptyPaz Ekim 31, 2010 7:45 pm

CM Punk Ring'e Gelir ;
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Seyirciler Yuhalar

Ve Konuşmaya Başlar ;
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

- Senmi ? Neydin Sen ? HBK ! Şunu O Aptal Ve Yaşlı Kafana Sok ! Artık Senin Zamanın Değil Benim Zamanım ! Şampiyon Kim ? Ben ! Ve Sen Buraya Gelmekle Büyük Hata Ettin ! Straight Edge Cehennemime Hoşgeldin ! Sen Buradaki WWE Kemerini Alacağınımı Zannediyorsun ? O Yaşlı Bedenin Belkide Bu Kadar Acıyı Kaldırmayacak ! Belkide Önümde Geberip Gideceksin ! Ama Asla WWE Champion'u Olamayacaksın ! Burası Smackdown'a Benzemez ! Ve Sen RAW'a Değil Benim Cehennemime Geldin ! Benim Cehennemime Girenler Kalıcı Acıyla Oradan Ayrıldılar ! O Acı Hala Peşlerini Bırakmadı !
http://wwerpg.yetkinforum.com
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

Rep Gücü : 912
Rep Puanı : 12

MesajKonu: Geri: Raw Return!    Raw Return!              EmptyPtsi Kas. 01, 2010 11:11 am

Evet yaşlanmış olabilirim ama burdayım ölmedim ve buraya geldiğime göre daha bırakacak yaşa gelmedim ancak sana bir teklifim var Punkteklifim şu Raw'da ben yenersem 1# contander olucam ancak sen ynersen ben bu işi bırakacağım diyince seyirciler şoka girer.
Yaqız
Tüm General
Tüm General
Yaqız

Rep Gücü : 384
Rep Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Raw Return!    Raw Return!              EmptyPtsi Kas. 01, 2010 2:02 pm

I Have a Voices In My Head They Call To Me They Understand They Talk To Meeeee ..!

Sen , Sen analamadım CM Punk'ın canını okumak mı .
Randy bir gülüş atar.
Sen eski biri olabilirsin ama yaşlandım dostum sen ne kadar kötü oldun anlatamam .
Çok kötüsün dostum .Bi ihtimal verirdim genç olsaydın .Genç olsan bile kaç yazar . Beni de yenemezsin Punk'ı da
Ben kemerimi kaybetmiş olabilirim ama hepsi lanet olası hakemin yüzünden tabii benim o ezik kemerle işim olmaz eğer takım arkadaşım yani CM Punk WWE Kemerini almasaydı gözüme o kemeri dikecektim fakat kendi ilerleme durumumu alçakta tutmalıyım ve sana bi sözüm bize bulaşma çünkü sonun çok kötü olur .
Randy ve HBK F2F yaparlar .
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][SOLDAKİNİ HBK SAYIN ..!]

Raw Return!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ********** Return TO RAW ? What ?
» RETURN
» HBK Return
» Del Rio Return
» Return