WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kane Viperi Bekliyor

2 posters
YazarMesaj
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

Rep Gücü : 469
Rep Puanı : 2

Kane Viperi Bekliyor Empty
MesajKonu: Kane Viperi Bekliyor   Kane Viperi Bekliyor EmptyCuma Ekim 29, 2010 2:46 pm

Gong Duyuluyor Her yer kırmızı kane geliyor ve konuşmaya başlıyor:Çok sinirliyim hemde çok Yenildim tamam Ama maç sonunda Suck Killer geldi onu öldürücem o Ezik United States kemerini kaybetmesini sağlamak için her şeyi yapıcam Onu maçlarda dövücem Orton artık çok dikkatli ol attığı her adımda soluduğun her nefeste Korkuya yaklaşıcakın yani Kaneye !!!
Yaqız
Tüm General
Tüm General
Yaqız

Rep Gücü : 384
Rep Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Kane Viperi Bekliyor   Kane Viperi Bekliyor EmptyCuma Ekim 29, 2010 2:55 pm

I Have Voices In my Head They talk TO ME They Understand They Talk To Me !!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Taunt Yapmaz !
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hey seni Kırmızı Pislik sen kendini ne zannedip benim kemerimi lanetliyorsun burdaki seyirciler seni değil beni seviyor ben onların sevgisine muhtaç değilim ama sen onlara bakıp gülen kromozonu kırmızı bi yaratıksın .
Sen benden güçsüz birisin bunu kabullen seni yenebilmek hiçte zor değil sen kimseyi yenemezsin dostum . Evan 'ı bırak Hornswoggle 'a bile yenilirsin senin anlayabildiğin tek şey o koca kafanın hiç birşeyi içine almaması .
Senle bir maç isteyeceğim nerdemi buna isteyen karar versin .
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: Kane Viperi Bekliyor   Kane Viperi Bekliyor EmptyCuma Ekim 29, 2010 3:00 pm

Ben onların sevgisini istemiyorumçünkü onların sevgisi beni güçsüz kılar onlar benden korksun ve nefret etsinlerki benim nefretim ve İnsanlara saldığım korku 2 katına çıksın Suck Killer bu bir2 olarak haklısın ben bir Kırmızı Canavarım !!3 İşte burda haksızsın seni koca kafalı pislik sen benden güçlü değilsin sadece sen benden fazla fırsata sahip oldun sadece bu sadece bu Orton seni yenmek çok kolay olucak Orton İstediğin yerde Maçı yapabiliriz fark etmez fakat Superstarsı unutmadım Bende senin bir maçını unutmıcam !!
Yaqız
Tüm General
Tüm General
Yaqız

Rep Gücü : 384
Rep Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Kane Viperi Bekliyor   Kane Viperi Bekliyor EmptyCuma Ekim 29, 2010 3:08 pm

Görüşüceğiz . Ya Superstars ya ECW farketmez nerde ollursa olsun belan ben olacağım .
The Game
Co Admin
Co Admin
The Game

MesajKonu: Geri: Kane Viperi Bekliyor   Kane Viperi Bekliyor EmptyCuma Ekim 29, 2010 3:39 pm

Belammı güldürme beni seni Suck Killer senin korkunum ben rüyanda ve Attığın her adımdayın kOrkuyla maça çıkıcaksın çok zor olucak seinn için !

Kane Viperi Bekliyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sheamus Rİngte Mizi Bekliyor
» Big Show Ringde (Undertaker'i bekliyor)
» Triple H Ring'de Christian'ı Bekliyor
» HHH Batistayı Bekliyor
» Y2J Ringte Punk'ı Bekliyor