WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sheamus WM yaya Gidecek!

+5
The Conspiracy Nut
|| SxE Warrior ||
JTG
Fatih
Age Of Awesome
9 posters
YazarMesaj
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

Rep Gücü : 581
Rep Puanı : 4

Sheamus WM yaya Gidecek! Empty
MesajKonu: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyPaz Ekim 17, 2010 5:25 pm

Its Written İn mY Face çalıyor Önce Tİtantron Gözüküyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Michael Cole:Oh my God!Sheamus geliyor!Sanırım galiba!

Sheamusda gözüküyor ve geliyor.

Bilgehan:Hahaha Ona beyaz çikolata diyorlar beyaz çikolata geliyor!

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sheamus konuşmaya başlıyor

Hey bana bakın sizi şirketin başındaki havalı adamlar artiz adamlar artizlerin WWE de işi yok duydunuz mu beni?!Beni o kadar kolay silip atamazsınız ben WM da bir maça çıkacağım WM da ben olucam ve bu kesin!Ben MITB de olacağım!Benim için bir MITB maçı ayarlayın duydunuz mu GM ve Yönetici bozuntuları!!?O çantayı alıp kemer taşıma işime kaldığım yerden devam edeceğim!

Fatih
Tüm General
Tüm General
Fatih

Rep Gücü : 21
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyPaz Ekim 17, 2010 6:06 pm

Sexy Boy... !

HBK ringe gelir, eline m,krofonu alıp konuşmaya başlar :

Biliyormusun dostum 2.kez aynı şeyi üdşünüyoruz.1.si tag olmamız konusundaydı.2si de bu yukarıdaki artistler HBK yı da yo ksayamaz. Ben bir efsaneyim.Zaten benim adım bile var MR.WRESTLEMANİA ! Bay Wrestlemania WM benim ! O yüzden bu maçda olucam.Aslında WWE de olmam gerekiyor ama bazıları bizi lütfedipte WM ye yazmamışlar. Daha MİTB nin yazıldığını görmedim o yüzden MİTB'ye girmek için seninle maç yapmıyıcam.Çünkü biz kralız.MİTB de ikimizde olmalıyız.Bu yüzden bir MİTB maçı istiyorum !
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyPaz Ekim 17, 2010 6:17 pm

-Shawn biliyor musun tag olma fikrimizde seni tek bu kadar sevmiştim buda seni sevdiğim ikinci gün oldu Wink Haklısın dostum ikimizde MITB de olmalıyız ve o çantayı ikimizden biri kazanmalı o yüzden Shawn MITB te müttefik olarak hareket edelim en son herkes yattığında biz kaldığımızda gerçekten değerli olanlar kapışsın! Wink
Fatih
Tüm General
Tüm General
Fatih

Rep Gücü : 21

MesajKonu: Geri: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyPaz Ekim 17, 2010 6:19 pm

The Celtic Warrior demiş ki:
-Shawn biliyor musun tag olma fikrimizde seni tek bu kadar sevmiştim buda seni sevdiğim ikinci gün oldu Wink Haklısın dostum ikimizde MITB de olmalıyız ve o çantayı ikimizden biri kazanmalı o yüzden Shawn MITB te müttefik olarak hareket edelim en son herkes yattığında biz kaldığımızda gerçekten değerli olanlar kapışsın! Wink

Kesinlikle katılıyorum.Ama daha MİTB ye katılıp katılamayacağımız belli değil. Sad
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyPaz Ekim 17, 2010 6:39 pm

Sen ve ben diğer ezikleri ezip MITB ye kesinlikle katılabiliriz dostum Wink . Şu ana kadar 1 kez Jerichya 1 kez Chamberde 1 kezde Taker a kaybettim sende 1 bana 1 de tag mağlubiyeti RAW dan gidecek varsa onlar biziz dostum!
JTG
Tüm General
Tüm General
JTG

Rep Gücü : 61

MesajKonu: Geri: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyPtsi Ekim 18, 2010 11:10 am

Cena ringe gelir ve:

-Sheamus seni amerikan salatası sen nasıl olurda WM da Money in The Bank e katılmak istiyorsun.Dostum Wm a gitmeyi ilk HBK hak ediyor.O bu federasyona 20 yılını vermiş bir güreşçi.Ondan sonrada ben.Yani dostum senin hiç şansın yok bunu kafana sok der
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

Rep Gücü : 912
Rep Puanı : 12

MesajKonu: Geri: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyPtsi Ekim 18, 2010 11:18 am

This Fire Buns çalar.

Ve Cm Punk girişte durup bekler ringde ne olduğunu özetlersek iki kendini bilmez durup Money İn The Bank'a katılmalıyız ikimizde diyorsunuz gözüme bişey çarptı demin ringde ben Jericho'ya Chamber'de yenildim ve başka saçmalamalar dedin ne kadar ezik biri olduğunu anlamışsındır sanırım şimdi gelelim sana HBK sen bu güne kadar hangi başarıları kazandığını ve bir lakabını söyledin Mr.Wrestlemania lakaplı birisin öylemi o eskidendi HBK eskiden artık yaşlandın aslında Wrestlemania benim PPV'im olcak Money İn The Bank'da galibiyete ulaşacağım ama siz televizyondan beni izleyerek içinizden acaba ben niye Wrestlemania'da yokum diyeceksiniz cevap basit çünkü siz burda olmayı bile hak etmiyorsunuz.
The Conspiracy Nut
Moderatör
Moderatör
The Conspiracy Nut

Rep Gücü : 407

MesajKonu: Geri: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyPtsi Ekim 18, 2010 11:37 am

Longhorn çalar.Titantron gözükür.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Jbl limuzininden iner.Ring'e doğru yürür.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.](kemersiz sayın)elinde mikrofon vardır.Konuşmaya başlar:Hey Cm Punk doğru söylüyor.Siz ikiniz money'e katılsanız bilene kazanamazsınız.John Cena katılamaz bilene der güler K Gülüşü Cm sen katılsanda kazanamazsın der.Beklemeye başlar.
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

MesajKonu: Geri: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyPtsi Ekim 18, 2010 11:50 am

CM Punk kızgın kızgın JBL'ye bakar öylemi düşünüyorsun ha JBL şimdi yada daha sonra bir maç istiyorum senden daha iyiyim bunumu kıskanıyorsun JBL.
The Conspiracy Nut
Moderatör
Moderatör
The Conspiracy Nut

MesajKonu: Geri: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyPtsi Ekim 18, 2010 11:55 am

Seni kıskanmıyorum.Punk sadece katılsan kazanamayacağını söylüyorum.
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

MesajKonu: Geri: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyPtsi Ekim 18, 2010 11:58 am

Ne bunu söylemeye cesaretin varmıydı bay ne demeliyim bay ezikmi yoksa bay yenilenmi?
The Conspiracy Nut
Moderatör
Moderatör
The Conspiracy Nut

MesajKonu: Geri: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyPtsi Ekim 18, 2010 11:59 am

Cm Punk bana ezikmi diyorsun sen itc yi alamazken ben usa'yı aldım der.
|| SxE Warrior ||
Admin
Admin
|| SxE Warrior ||

MesajKonu: Geri: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyPtsi Ekim 18, 2010 12:19 pm

Sinirlenir ve tişörtünü çıkarır bir kenara atar ben daha 1 hafta önce I.C şampiyonuydum der ve sinirli bir şekilde JBL'yi kaldırır ve Go To Sllep yapar.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ve ringdekilere bakış atıp gider.
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

MesajKonu: Geri: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyPtsi Ekim 18, 2010 12:50 pm

Daha 1.satır bu!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad

İn:Hey siz ezikler WM yada benden ileri mi olacağınızı düşünüyorsunuz John Cena o şapkanı ve havalı kolluklarını alır senin ağzına sokarım duydunmu rapçiden bozma asker bozuntusu!!!Ve siz JBL Ve Punk siz kendinizi ne sanıyorsunuz Punk temiz yaşamayanları temizliyorsun değil mi?!Sana temiz yaşamayan birini buldum FATMAGÜL!Git sen fatmagülü temiz yaşat her tarafı kirlendi tabi sende zaten FATMAGÜL ' ün temi,z halisin değil mi apaçi kılıklı!JBL sen bu lafları hak bile etmiyorsun derhal ringi terk et!
Onurhan
Kor General
Kor General
Onurhan

Rep Gücü : 187

MesajKonu: Geri: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 1:33 pm

I'M COMIN

--Hey Hey Hey biri burada Mr. Money İn The Bank olmaktan mı bahsediyor? Bu maçta bende olacağım
Deniz
Tüm General
Tüm General
Deniz

Rep Gücü : 76

MesajKonu: Geri: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 2:15 pm

YOU THINK YOU KNOW ME!!!

Edge ringe gelir ve herkese iyice bakar. "Hiç biriniz o eşsiz çantayı almayı hak etmiyorsunuz. Ben hakediyorum!.. Ama saçma bir tag maçına mahsur kaldım!" der.
The Retired Champion
Admin
Admin
The Retired Champion

Rep Gücü : 1689
Rep Puanı : 28

MesajKonu: Geri: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 3:42 pm

Break The Walls Down !!!

Y2J Tiantron'da Gözükür ve Konuşmaya Başlar

Hey Hey Sheamus ve HBK WM'de Falls Count Anywhere Teke Tek Bir Maça Çıkacaksınız ve Kaybeden Bir PPV Kemer Yasağı Alacak Madem İkinizde Kralsınız Bir Kral İnmeli Sözde Krallar

MVP Bu Hafta JBL İle Bi Maça Çıkacaksın ve Kazanırsan MITB'e JBL Yerine Katılacaksın !!

ve Ekran Kapanır
Onurhan
Kor General
Kor General
Onurhan

Rep Gücü : 187

MesajKonu: Geri: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 3:44 pm

-Sağol Chris

RP Out: Ya benim konuya bakın
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Sheamus WM yaya Gidecek!   Sheamus WM yaya Gidecek! EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 3:46 pm

Stand Up And Say What's Up You're Go..!!

R-Ti mikrofon ile gelir...Biraz durur ve konuşmaya başlar : Edge dostum...Kendini mahsur kalmış gibi görme...Hakkımı ikimiz için kullandım var ikimizde de kemer olacak....Bunu kendin için olmak üzere senin için de yapıtım...

Sheamus WM yaya Gidecek!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WM yaya Günler Kala Miz WM Hakkında...
» RVD>>>>>>>SHEAMUS
» Sheamus
» Sheamus Return!
» Sheamus konuşuyor