WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
RPG'mize hemen başlamak için üye olunuz.
WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Arda Kopuz kuruluşudur...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Royal Rumble Winner The Viper

2 posters
YazarMesaj
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

Royal Rumble Winner The Viper Empty
MesajKonu: Royal Rumble Winner The Viper   Royal Rumble Winner The Viper EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 7:45 pm

I Hear Voices
To My Head
They Councin Me
They Understand
They Talk To Me...

Randy,elinde bir mikrofon mutlu bir şekilde ringe gelir ve konuşmaya başlar: Evet bana inananlar ve beni destekleyenler...Sizleri mutlu ettiğim için ayrı bir mutluluk duyuyorum.Ve en büyük hayalimi gerçekleştirdiğim için....WrestleMania'ya gideceğim için çok mutluyum...Der ve eli ile titantronu gösterir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İşte benim en büyük hayalimi gerçekleştirmek için çıktığım maçın sonu ! Randy Orton Royal Rumble'yi kazandı.Randy Orton
WrestleMania'ya gidiyor.!!! Açıkçası henüz WHC Champ ile mi WWE Champ ile mi karşılaşacağıma karar vermedim.Çünkü bunun için daha çok zaman var.Daha önümüzde Elimination Chamber var.Belkide Taker orda kemerini kaybedecek...Belki de HBK orda kemerini kaybedecek... Kararımı buna göre vereceğim.Çünkü kemer maçına yeniden çıkmak süper bir duygu...Hele hangi kemer için maça çıkacağını kendin seçiyorsan...(Der ve bir müzik duyulur)
Age Of Awesome
Admin
Admin
Age Of Awesome

Rep Gücü : 581
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Royal Rumble Winner The Viper   Royal Rumble Winner The Viper EmptyCuma Ekim 01, 2010 7:10 am

Ve o geliyor Written İn My Face Shadow in My Eyes

Randy biliyor musun E.C de yada E.C den önce ben şampion olucam Umarım anlıyorsun WM ya gideceğim ve sen eğerki benim şampiyonu olduğum bi kemere yüklenirsen bilki hayatının hatasını yapmış olacaksın sanırım anlıyorsun değil mi?O yüzden Randy Draftta nereye gidersem WM yada brandımın ana kemerine sahip olucam !!!
The Viper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Viper

Rep Gücü : 773
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Royal Rumble Winner The Viper   Royal Rumble Winner The Viper EmptyCuma Ekim 01, 2010 5:13 pm

Sheamus burada senin gibi ve diğer süperstarlar gibi ezikler bulunduğu sürece en iyi benim.Sizin yaptıgınız sadece lak lak...Ben ise en büyük şampiyon olacağım.Herkesten iyiyim....(Randy Heel Turn)

Royal Rumble Winner The Viper
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Royal Rumble İstanbul
» Royal Rumble Promosu
» SVR 11 Online Royal Rumble tanıtım
» Randy Royal Rumble hakkında konuşuyor
» Edge Return Royal Rumble 2010